סערה: דלף השיר שייצג את ישראל באירוויזיון•צפו

השיר Toy שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון השנה, דלף לרשת לפני שהיה אמור לצאת באופן רשמי. מכאן בהרצה נמסר: "שמחים על העניין שמעורר השיר של נטע לאירוויזיון. מאחר ומדובר בהדלפה יודגש כי השקה של הגרסה הרשמית של הקליפ והשיר תהייה בחדשות הערב בכאן 11"

סערה: דלף השיר שייצג את ישראל באירוויזיון•צפו

שעות לפני מועד החשיפה הרשמי, השיר השיר Toy של הזמרת נטע ברזילי שייצג את ישראל באירוויזיון דלף לרשת. כזכור מבין מאות שירים שהוגשו לוועדה, נבחר השיר "Toy" שכתבו דורון מדלי וסתיו בגר לייצג את ישראל על הבמה הגדולה בעולם.

מבין החמישייה הסופית הגיעה גם שיר שכתבה הזמרת מארינה מקסימיליאן, אך חברי הוועדה בחרו את השיר "Toy" של מדלי שכבר מחזיק ברזומה שירי אירוויזיון מוצלחים. ("גולדן בוי" לנדב גדג' ו״מייד אוף סטארס״ לחובי סטאר) מדלי אף אחראי גם על לא מעט להיטים ישראלים ביניהם "שני משוגעים"של עומר אדם ועוד.

**לאור הסכמים בינלאומיים, השיר שדלף הוסר מהרשת**

גם השנה כמו בשנים האחרונות השיר שיישלח לייצג אותנו באירוויזיון יהיה בשפה האנגלית עם מעט מילים בעברית בפזמון "אני לא בובה". שני חצאי הגמר וגמר האירוויזיון ישודרו ב"כאן 11" במאי.

מ'כאן' בהרצה נמסר: אנו שמחים על העניין שמעורר השיר של נטע לאירוויזיון. מאחר ומדובר בהדלפה יודגש כי השקה של הגרסה הרשמית של הקליפ והשיר תהייה בחדשות הערב בכאן 11 ובכל הפלטפורמות הדיגיטליות של כאן

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
שיר סתמי שהיה יכול להיות מבוצע ע"י זמר כלשהו ממדינה כלשהי
שי | 11-03-2018 10:47
אין בו שום שמץ של ישראליוּת
זה שיר פמיניסטי שמושר בשפה בינלאומית כדי שכולנו נבין
שג | 11-03-2018 14:17
הביצוע של נטע מושלם, השיר חזק ויש סיכוי טוב שלא מעט זכרים תרנגולים לא יאהבו אותו. זה בסדר גמור, זה שיר מעולה והמבצעת שלו היא גאון.
אתה יודע
אתה יודע | 11-03-2018 13:40
שניסו המון פעמים לשים סממנים ישראליים בשירים האלה וזה הופך אותם למשעממים. המטרה זה לזכות בתחרות, להראות שיש פה כישרון מוזיקלי. לא להרים על נס את התרבות הישראלית. את מי זה מעניין? זו תחרות בינלאומית.
2
מהממת
יוני | 11-03-2018 14:14
כל הכבוד לה שיר מעולה כבר מושמע בעולם
לא מתאים לייצג
Ruthi,,. גרוע מאוד, בושה,,,, | 21-03-2018 3:46
מעולם לא שמעתי דבר כה גרוע, סליחה, שום רמז לישראל,,,,
3
השיר של נטע
רחל | 11-03-2018 16:02
סתם שיר יכלו לשלוח זמר יותר טוב