פילבר התעמת עם הנדלר: 'זוכרת את הפגישה הלילית?'

מנכ"לית בזק, החשודה במתן שוחד בתיק 4000, זומנה לחקירה באזהרה והופתעה כשחוקרי המשטרה הכניסו לחדרה את עד המדינה. "נפגשנו בביתו של אלי קמיר, את ידעת על כל מה שהיה", הטיח בה פילבר

פילבר התעמת עם הנדלר: 'זוכרת את הפגישה הלילית?'
  (צילום: מוטי קמחי, ynet)

במסגרת פרשה 4000 (תיק בזק), משטרת ישראל זימנה בימים האחרונים לחקירה באזהרה את מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, שחשודה במתן שוחד. על פי הדיווח באתר ynet, במהלך החקירה הפתיעו חוקרי המשטרה את הנדלר כשהכניסו לחדר החקירות את עד המדינה בתיק, שלמה פילבר, וערכו עימות בין השניים.

"את ידעת על כל מה שהיה", אמר מנכ"ל משרד התקשורת המושעה להנדלר, והוסיף: "נפגשנו – אני, את ואלי קמיר בעניין בזק". הפגישה, לדבריו, התקיימה בשעת לילה בביתו של יועץ התקשורת אלי קמיר.

עוד עולה מהדיווח, כי העימות עצמו היה קצר יחסית ובמהלכו פילבר הסביר לחוקרים שהיו בחדר כי הרגיש שהנדלר לוחצת עליו לקבל את דרישותיה של חברת בזק במסגרת הרפורמה. "העברתי לך את המיילים בעניין בזק ואת החזרת", אמר לעברה.

הנדלר, שהכחישה במהלך ימי מעצרה ובבית המשפט את החשדות באמצעות סנגורה נתי שמחוני, המשיכה מצידה לדבוק בגרסתה וטענה: "כל מה שעשיתי היה לטובת בזק ובמסגרת החוק".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
סטלה חמודה עם כל כך הרבה כסף לכי לצבוע שורשים
יהב | 05-03-2018 0:27
סטלה
כגי | 05-03-2018 18:31
נכון
2
ממציא שיחות שלא היו...
הוא סתם מנסה להציל את עורו... | 05-03-2018 12:35
פוחד לשבת בכלא על עבירות שעשה, אז מנסה להפיל על אחרים...
3
"את ידעת את כל מה שהיה"
הלא מופתעת | 05-03-2018 13:48
השה התמים הטיח בהנדלר המושחתת. היא עובדת של חברה עיסקית. אתה מנכל של משרד ממשלתי, עובד ציבור בכיר. מה אתב עשיתה בפגישה הזו? מה חשבת לעצמך? היא לחצה עליך שתקבל החלטות לטובת בזק? באמת? מה חשבת שהיא באה לפגישה בשביל הבורקסים? איםה עמוד השידרה והיושרה המקצועית שלך היו בפגישה זו? מי היה אחראי לכך שאינטרס הציבור ישמר, אתה או היא? עכשיו היא אחראית לפגישה המושחתת לדבריך? היא אחראית למיילים שאתה שלחת לדבריך? פילבר אתה מתמם ושקרן. היא לפחות דאגה לאינטרסים של מי ששלח אותה אבל אתה? לאינטרסים של מי דאגת חוץ משלך? מי הפר כאן אמונים למעסיק שלו ואת מי ניה צריך להעמיד לדין?