אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בתיק 4000 נתניהו לא אשם, הוא הקרבן

תיק 4000 הוא עליית מדרגה. כאן כבר לא מדובר רק על קביעת סדר היום התקשורתי. כאן כבר מדובר על סחיטה. לא נעשה כאן נסיון לשחד את ראש הממשלה. להפך, ראש הממשלה הוא זה שאולץ לשחד את הבריון שאיים עליו

בתיק 4000 נתניהו לא אשם, הוא הקרבן
  (צילום: פלאש90)

בתיק 4000 הסיפור האמיתי חמק איכשהו מתחת לראדאר. הסיפור כאן הוא לא נתניהו.

תקציר: לפי החשד, נתניהו נתן הטבות לחברות מסוימות, תמורת סיקור אוהד למשפחתו באתר שבבעלות אותה חברה.

מה עומד מאחורי הכותרת הסתמית הזאת? מה זה סיקור אוהד? האם מישהו חושב שהעסקה כללה כתיבת שירי הלל לשרה בתקשורת? ברור שלא. סיקור אוהד זה ביטוי מכובס שפירושו הפשוט הוא שלא ילכלכו על שרה בתקשורת.

כלומר: נתניהו שילם דמי פרוטקשן לכנופיית בריונים כדי שלא ילכלכו על אשתו בתקשורת.

נתניהו נכנע ושילם

כמובן שזה לא נאמר בצורה כה בוטה. אלוביץ לא בא לנתניהו לדרוש דמי פרוטקשן. אלוביץ יודע לעבוד. הוא פשוט הראה לנתניהו שאם הוא רוצה הוא יכול ללכלך על אשתו בתקשורת. אח"כ הוא מן הסתם בא אל נתניהו כמו כל גנגסטר מצוי, ואמר לו: "אני כידוע חבר מאד מאד מאד טוב שלך. ואני נורא לא אוהב את כל הלכלוכים האלה שמלכלכים על אשתך בתקשורת. בוא נחשוב טוב ביחד מה אפשר לעשות בעניין. אנחנו הרי חברים ואוהבים זה את זה, לא?"

אז נתניהו נכנע לכנופיית הבריונים ושילם את דמי הכופר. דמי הפרוטקשן לא ניתנו בכסף אלא בהעדפה למינויים, ולשם כך ניצל נתניהו את מעמדו. וזה אכן לא תקין. אכן מעציב שבראש המדינה עומד אדם שנכנע בצורה כזאת לקבוצת בריונים. ונכון שזה לא תקין, ונכון שזה לא חוקי. אבל לא נתניהו הוא הסיפור כאן.

תיק 4000 הוא תיק סחיטה

הסיפור הוא קבוצת הבריונים שרודה באנשי השלטון ע"י פגיעה בקרובי משפחתם. (ולזכותו של נתניהו יאמר שהוא מכר רק מינויים ולא את ארץ ישראל). כבר מזמן נאמר שהתקשורת שולטת במדינה ע"י קביעת סדר היום התקשורתי. אבל על זה יכולים אנשי התקשורת לומר: מה לעשות, מישהו הרי צריך לקבוע את סדר היום התקשורתי, למישהו הזה יש אידאולוגיה, כי אין אנשים בלי אידאולוגיה, וטוב שכך. אז היום אני הקובע.

אבל פרשה 4000 היא עליית מדרגה. כאן כבר לא מדובר רק על קביעת סדר היום התקשורתי. כאן כבר מדובר על סחיטה. לא נעשה כאן נסיון לשחד את ראש הממשלה. להפך, ראש הממשלה הוא זה שאולץ לשחד את הבריון שאיים עליו. הבריון שמנצל את הכח התקשורתי שבידו כדי לסחוט את הממשלה בדרך מלוכלכת. וזה הסיפור האמיתי בפרשה הזאת.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
צודק. גם אולמרט הוא קורבן
נכון מאד | 27-02-2018 17:14
טלנסקי סחט אותו ואילץ אותו לסחוב עבורו מעטפות כבדות עם דולרים. גם אלוביץ הרשע עשה את עצמו חבר של ביבי ולמרות שקיבל הטבה של מילריאד שקל עדיין לא צינזר את ההשתלחות בשרה ולא פיטר מייד את עורך וואלה. פילבר הוא רשע מרושע שסחט את ביבי או את אלוביץ או את שניהם!
2
אם ביבי מתקפל בפני אלוביץ כשמשמיצים
אכן מתקפל ידוע | 27-02-2018 17:18
את אשתו באתר וואלה, מה יהיה כאשר יצטרך לעמוד בפני לחצים גדולים יותר הנוגעים לעתיד המדינה. כמו למשל החלת הריבונות, בנייה ביוש וכו. התשובה ידועה: הוא יכנע ויתקפל.
3
אתה מבלבל את העובדות
שטויות | 27-02-2018 17:23
לא מכר מינויים אלא מכר את הציבור לטייקון. במקום לפתוח את הטלפוניה הקווית לתחרות - נתן מונופול לאלוביץ על חשבון הציבור. לא מפסיק לדבר על שוק חופשי ותחרות אבל בפועל מיישם מדיניות הפוכה המייטיבה עם מקורבים עשירים וחוסמת תחרות
צודק בהחלט, הכותב המציא בדיוק מצב הפוך לגמרי
לשטויות | 28-02-2018 23:26
היכן הרפורמה שביבי הבטיח ????????????????? האם אלוביץ גרם לו לא לבצע את הרפורמה? תמורת סיקור הוגן על ביבי אלוביץ זכה במיליארד שח ולכותב הכתבה /אליצור שייך לעדר העיוור שנוהר אחרי ביבי .
4
למרבה הצער, מה שמתואר בטקסט היא ג"כ עבירת שוחד
אלי | 27-02-2018 18:11
אם נתניהו נסחט יכול היה לפנות למשטרה. אם נכתבו עליו ועל רעייתו דברים שקריים יכול היה להגיש תביעת לשון הרע. אם בחר לשתף פעולה זו עבירת שוחד לכל דבר.
5
סחיטה באיומים
צודק ב 100 אחוז | 27-02-2018 18:39
כב' ראש הממשלה נסחט בדיוק בשיטה שנסחטו רבים באתר האינטרנט בחדרי חרדים שלאחרןנה הורשע בעבירות אלו דווקא בעל האתר גיא כהן ולא אלו ששילמו והיו הקורבנות .
6
איך קורבן?
הגיון | 28-02-2018 1:33
שרה שלחה מסרונים עם הוראות מה לפרסם. ביבי סידר לאלוביץ' מיליארד שח. ככה לא מתנהג קורבן, ככה מתנהג עריץ שחושב שכספי הציבור נועדו לשרת את מלכותו.
7
בייבי
רינה | 28-02-2018 13:23
לא נמאס לך להיות בכותרות שכול הזמן חקירות. לנו נמאס. גם אולמרט אמר שלא היו מעטפות אתה עברת אותו וחבל שאתה לא מספיק ישר בשביל לקום ולתת לנו מנוחה
8
הסחטן הגדול זה מוזס בתיק 2000.
בני | 04-03-2018 8:16
רצה לסגור את ישראל היום בעזרת כבל וציפי. ביבי רק ניסה למזער נזקים.