אופנה וסטייל, סרוגות, תוכן שיווק

חבלי כביסה: הייסורים שלפני הייסורים שאחרי

מתחיל לכם כאבי גב רק מלראות כביסה? לא מאמינים שאנחנו בשנת 2018 (תשע"ח) ועדיין לא מכירים פתרון נוח וזול לייבוש הכביסה? מתקן פשוט יסדר אתכם. תכירו את רב חבל

חבלי כביסה: הייסורים שלפני הייסורים שאחרי
  ייסורי הכביסה. אילוסטרציה. צילום: שאטרסטוק

חבלי משיח הם הייסורים שקודמים לגאולה, חבלי לידה הם השלב הקשה לפני הברכה שמגיעה אלינו. חבלי כביסה? כבר מאות שנים שהם העונש בין המטלות של הבית.

האם הסיטואציה הבאה מוכרת לכם: כדי להגיע לחבלים הרחוקים, אתם מוציאים את רוב הגוף מהחלון ומתפללים שהפעם לא תיפלו…תליתם כביסה כהשמש הייתה בשיאה ובחוץ קלטתם את הענן המתקרב והבנתם שהלך הייבוש…הבגדים כל כך רחוקים, בחבלים האחרונים.

העולם התקדם, מכונות הכביסה השתדרגו, אנחנו כבר לא יורדים לנהר לכבס את הבגדים, ועדיין איכשהו בכל בית בישראל ובעולם נשארה המטלה של הכביסה, עם כל הקושי והחסרונות של התלייה והבעיות שלה. ונכון שיש מייבש כביסה הזולל חשמל וגורם בלאי לבגדים.

שחקים טכנולוגיות פיתחו פטנט כל כך פשוט שיחסוך לכם הרבה כאב ראש, יחסוך מאמץ, ועל הדרך גם ניצול של מקום, לייבוש של הרבה כביסה. תכירו את רב-חבל: המתקן הטוב בעולם לייבוש כביסה.

באמצעות טכניקה פשוטה החבלים כבר לא רחוקים כמו פעם והם פשוט מגיעים אלינו: במצב התחלתי כל החבלים צפופים וצמודים אלינו, כדי לתלות כביסה פשוט מרווחים את החבל הראשון וכך הלאה עד לעשרה חבלים שבהם הכביסה תלויה מרווחת וללא מאמץ מיותר.

גלגלי הרב חבל נמצאים על המסילה כמו בכל חלון ביתי והחבלים יכולים לנוע מצד לצד וגם קדימה ואחורה.

היתרונות הגדולים במתקן רב חבל הם פשטותו וגמישותו לאופן וגודל ההתקנה. ובנוסף אפשרות לקבל הרבה יותר חבלים. כאשר מותקן בחצר או במרפסת ניתן לקפלו כלפי מטה.

וגם על איכות לא ויתרנו – מיוצר לתנאי חוץ כדוגמת מנוע המזגן.

מוצר משלים גגון שמוצמד למתקן: אשר מגן משמעותית מפני גשם, שמש ויונים ש"נחים" על הכביסה.

אז מה עכשיו? בדקו בעצמכם | לפרטים והזמנת רב חבל לחצו כאן

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
מצוין אבל הוא לא רחב.
יפה יוסף | 09-03-2018 15:44