אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דורני: "ההחלטה על נתיב האבות חשובה מאד"

נתניהו נפגש עם ראשי מועצת יש"ע לאחר שהממשלה אישרה את הסדרת שכונת נתיב האבות. "כל אלו הפועלים נגדנו ידעו כי על כל ניסיון הרס, אנו נבנה עוד ונעמיק את אחיזתנו בארץ"

דורני: "ההחלטה על נתיב האבות חשובה מאד"
  (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש לפני כשעה (א') עם יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני, ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן, ראש מועצה אזורית מטה בנימין אבי רואה ומזכ"ל אמנה זאב זמביש חבר בנושא הסדרת שכונת נתיב האבות שבגוש עציון.

ראשי יש"ע עם נתניהו (וידאו: עומר מירון, לע"מ סאונד: בן פרץ, לע"מ)

הפגישה נערכה לאחר החלטת הממשלה לאפשר קידום הסדרת הקבע לשכונת נתיב האבות וכן לקדם תכנון ומימון מגורים זמניים למשפחות מנתיב האבות בסמוך ליישוב אלון שבות.

בפגישה, בירכו הנוכחים את ראש הממשלה על ההחלטה וחיזקו את ידיו על הסיוע להתיישבות.

נבנה ונעמיק את אחיזתנו בארץ

יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני: "שמחנו לשמוע שראש הממשלה נמצא איתנו במאבק למען נתיב האבות כמו בנושאים רבים נוספים לטובת ההתיישבות. ההחלטה שעברה חשובה מאד, הן בהסדרת פתרון זמני הולם לתושבים שייעקרו והן תשובה הולמת לימים לאחריה, עד שיוקם אתר הקבע החדש של נתיב האבות. כל אלו הפועלים נגדנו ידעו כי על כל ניסיון הרס, אנו נבנה עוד ונעמיק את אחיזתנו בארץ".

בהתייחס לבקשת הדחייה אמר דורני: "אנחנו מקווים שהשופטים יתחשבו במשפחות ויאשרו את בקשת המדינה לדחיית ההרס על מנת לאפשר למדינה את ההערכות למגורים הזמניים לטובת התושבים שביתם עומד להיהרס".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
נתניהו צריך את קולות הדתיים מהשומרון
נאוה | 25-02-2018 18:53
לכן הוא מבטיח הבטחות, עד שלא נראה את הבולדוזרים בשטח עובדים ל א נאמין לאף מילה. כמו יתר ההבטחות של מגורשי השומרון .