"היום הזה לא שונה מימים אחרים; ייגמר בלא כלום"

נתניהו הגיב להמלצות המשטרה להעמיד אותו לדין בחשד לעבירות שוחד, והצהיר ממעונו בירושלים: "15 חקירות נפתחו נגדי- , והכל הסתיים בלא כלום. אני יודע את האמת. גם הפעם הדברים יסתיימו בלא כלום״

"היום הזה לא שונה מימים אחרים; ייגמר בלא כלום"

ראש הממשלה נתניהו הגיב הערב (שלישי) להמלצות המשטרה להעמיד אותו לדין בחשד לעבירות שוחד בתיקים 1000 ו-2000, והצהיר ממעונו בירושלים כי: "15 חקירות נפתחו נגדי- , והכל הסתיים בלא כלום. אני יודע את האמת. גם הפעם הדברים יסתיימו בלא כלום״.

מאז שנבחרתי לא עבר יום שלא רצו לפגוע בי

"היום הזה לא שונה מימים אחרים בשנים האחרונות, כמעט שלא היה יום אחד שלא תקפו אותי, ולא רק אותי – גם את אשתי וילדיי – כדי לפגוע בי. זה כואב לי מאוד. לא פחות מ-15 בדיקות וחקירות נפתחו בשנים האחרונות נגדי, חלקן עם המלצות משטרה מרעישות בדיוק כמו הערב. כל הניסיונות הללו הסתיימו בלא כלום. מכיוון שאני יודע את האמת, גם הפעם הדברים יסתיימו בלא כלום".

״את כל חיי הקדשתי למדינת ישראל. אני חש מחויבות להמשיך לבנות את המדינה. תחושת השליחות היא הסיבה שאני כאן וזו הסיבה שאתם אזרחי ישראל נותנים בי את את אמונכם שוב ושוב כי אתם יודעים שאני עושה את הכל שטובת המדינה לנגד עייני. אני לא עובד, לא בשביל סיגרים מחבר, לא בשביל סיקור עיתונאי. רק טובת המדינה. ושם דבר לא הסית ממלאכת קודש זו. גם לא ההתקפות נגדי וב"ה הן בלתי פוסקות…

"ההמלצות הללו מופרכות"

״ישראל היא מדינת חוק ועל פי החוק לא המשטרה היא קובעת. יותר ממחצית המלצות המשטרה לא מתקבלות ומסתיימות בלי כלום. העלילו עלי ששלחתי חוקרים והפעלתי גורמים בלונדון״. נתניהו הדגיש כי הידיעות לפיהן ביצע "מעקבים נגד חוקרי המשטרה, שהפעלתי מישהו בלונדון נגד החוקרים – כמובן שמדובר בטענות הזויות. מה זה אומר על החקירה? על ההמלצות? אם מי שחוקר אתכם אומר שתפרתם לו תיק, איך הוא יכול לתת המלצות אובייקטיביות? לכן זה לא מפתיע בכלל שאלו הן ההמלצות. אני בטוח שהגורמים המשפטים המוסמכים יגלו עד כמה ההמלצות הללו מופרכות".

על  "הטענה שתמורת סיגרים פעל לטובתו של מילצ'ן, הגיב: "בפועל עשיתי את ההיפך הגמור, פעלתי לסגירת ערוץ 10, שמילצ'ן היה מבעליו. איך אפשר לומר שבעבור סיגרים פעלתי לטובתו של מילצ'ן אם אחד הדברים שעשיתי כשר אוצר היה לשבור את המונפול של מילצ'ן בניגוד מוחלט לאינטרסים של מילצ'ן?"

לדבריו, "מה שמכונה 'חוק מילצ'ן' – החוק הזה הועבר על ידי, קודם על ידי משרד הקליטה, טופל על ידי שר האוצר יאיר לפיד, חברו הטוב של מילצ'ן אגב, כדי לעודד השקעות בישראל. העובדה שנשלאתי על כך רק שאלות ספורות אומרת הרבה. אבל השבתי שמעולם לא פעלתי לטובת מילצ'ן, בעניין הזה ובשום עניין אחר. רק בעניין אחד – הוויזה. איך אפשר לבוא בטענות שבשביל סיגרים פעלתי כדי שתוחזר למילצ'ן הוויזה שנשללה ממנו? ולמה היא נשללה ממנו? כי פירסמו בתקשורת דברים חשובים ביותר שעשה עבור מדינת ישראל. כך פעל שמעון פרס שעזר למילצ'ן כשרצו הלעמיד אותו לדין בארה"ב, בעניינים האלה ממש וכך פעלתי גם אני שהאמריקנים רצו לשלול את הויזה מאותן סיבות בדיוק. איך אפשר להגיד שפעלתי כך בשביל סיגרים? לא אני ולא פרס העלנו בדעתנו שראש ממשלה צריך להפקיר את מי שעזר למדינת ישראל רק כיוון שהוא חבר שלו".

איך אפשר להגיד שהייתי לטובת מילצן הרי פעלתי לסגור את ערוץ 10 ופעלתי לשבור את מונופול הרכב. שניהם בניגוד לאינטרסים של מילצן.

"התנגדתי לחוק 'ישראל היום', איך אפשר לומר שרציתי לפעול לטובתו של נוני מוזס"?

"בנושא השני, איך אפשר לומר שרציתי לפעול לטובתו של נוני מוזס על ידי העברת החוק לסגירת 'ישראל היום', שגם כאן עשיתי בפועל את ההיפך הגמור? הובלתי את ההתנגדות לחוק, הצבעתי נגד החוק, פיזרתי את הכנסת, סיכנתי את עתידי הפוליטי. ואכן מהסיבה הזו החוק לא עבר".

"בניגוד אליי, שרים וחברי כנסת פעלו לטובת מוזס ובשליחותו. הם קידמו את הצעות החוק שלו וקיבלו סיקור מלטף ומחבק בידיעות אחרונות. איך לא הוגשה נגדם שום המלצה? איך ייתכן שדווקא נגדי, מי שהוביל את המלחמה נגד החוק והביא להפלתו, יש המלצות, וכנגד יוזמי החוק שקיבלו את ניסוחו מנוני מוזס, אין שום דבר? עולם הפוך".

את כל חיי הקדשתי למען מטרה אחת: להבטיח את ביטחונה ועתידה של מדינת ישראל. זה הכוח לשיש בי כשהקמתי את סיירת מטכ"ל, שפרצתי למטוס ארנה החטוף. זה הכוח שפיעם בי כשגריר ישראל באו"ם שייצגתי פעם אחר פעם בפני אומות העולם את ישראל, וזה הכוח שפיעם בי כשר האוצר כשהשקעתי ברפורמות מרחיקות לכת שהזניקו את הכלכלה שלנו. זה הכוח שפיעם בי כל הזמן כראש ממשלת ישראל, לבנות את המדינה שלנו".

לא בשביל סיגרים מחבר, לא בשביל סיקור עיתונאי- רק טובת המדינה

הוא פנה לאזרחי ישראל: "אתם יודעים שאני עושה את הכול כשדבר אחד ויחידי לנגד עיניי – טובת המדינה. לא בשביל סיגרים מחבר, לא בשביל סיקור עיתונאי, לא בשביל שום דבר, רק טובת המדינה. שום דבר לא הסיט ושום דבר לא יסיט אותי ממלאכת קודש זו. גם לא התקפות נגדי".

עוד הדגיש: "אני לא כאן כדי לעשות לביתי. אם זה מה שהיה מניע אותי, הייתי מזמן במקום אחר. מה שמניע אותי זה דבר אחד – להבטיח את עתידה של המדינה שלנו. לכן אני אומר לכם, הממשלה שלנו תמלא את ימיה. יחד עם כל שרי הממשלה, נמשיך להפוך את ישראל לכוח עולמי עולה, למעצמה טכנולוגית, צבאית וכלכלית שזוכה למעמד בינלאומי כפי שלא היה לנו מעולם.

"אמשיך להוביל את מדינת ישראל באחריות ובנאמנות כל עוד אתם, אזרחי ישראל, בוחרים בי להנהיג אתכם. אני בטוח שהאמת תצא לאור ואני בטוח שגם בבחירות הבאות אזכה שוב באמונכם, בעזרת השם".

 

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
או בכלום או בכלא כמו אולמרט.
חושם | 14-02-2018 7:44
הוא גם אמר שאין כלום
2
ביבי העם אתך
דוב | 14-02-2018 8:08
תומך בביבי בשתי ידיים. שה׳ ישמור עליו. מתפלל שיהיו לו כל בכוחות הדרושים להתמודד ולהצליח.
3
ביביהו
ח | 27-03-2018 15:14
ביבי עלוב נפש, בכיין מסית,מכוער וקרח לך כבר הביתה את מירי גרב אל תדברי בשם העם דברי רק בשמך אף אחד לא הסמיך אותך לדבר בשמנו בשם העם!
4
ביביהו
ח. | 27-03-2018 15:41
הרווחת כל שקל בכיין עלוב.לא הקדשת למדינה יותר מכל אזרח אחר שחי כאן! וכן גם לנו נפלו יקירים במלחמות ישראל לא רק לך! אף אחד לא הכריח אותך לכהן כראש ממשלה אתה רצית בכך וגרמת יותר נזק מתועלת, הגיע הזמן שתארוז ציוד ולך הביתה.