חודש לאחר הסערה: רענן שקט החליט להתנצל בפני בנט

העיתונאי רענן שקד החליט להתנצל בשידור בגלי צה"ל בפני שר החינוך נפתלי בנט, זאת לאחר שבחודש שעבר כינה אותו 'פאשיסט' בעקבות התוכנית שיזם לעידוד הגיוס לצה''ל

לאחר שקרא לבנט ''פאשיסט": רענן שקד מתנצל

חודש לאחר שסירב להתנצל, העיתונאי רענן שקד שכינה את שר החינוך נפתלי בנט "פאשיסט" בתכנית הרדיו "המילה האחרונה" בעקבות התוכנית שיזם לעידוד הגיוס לצה"ל. החליט היום שקד בשידור בגלי צה"ל להתנצל בפני בנט.

ההתנצלות הגיעה בעקבות שיחה עם מפקד גלי צה"ל שמעון אלקבץ, בה טען שקד כי הכינוי שהטיח בשר החינוך קרה בלהט הוויכוח של השידור החי וכי לא נכון היה להשתמש בביטוי זה מלכתחילה.

עוד הוסיף שקד כי כוונתו היתה לצורת העניין והסביר שמיקום הצבא בראש סדר העדיפויות הלאומי והפיכתו לאידיאל שעל פיו מעוצב הנוער הוא מסממני הפשיזם בצורתו המוכרת מההיסטוריה. לפי כן הבטיח לעתיד להקפיד להתבטא באופן ענייני, לגופו של עניין ולא לגופו של אדם.

כזכור, בחודש שעבר העיתונאי רענן שקד זעם על היוזמה של שר החינוך נפתלי בנט להעלות את המוטיבציה לגיוס בבתי הספר ואמר: "זה מה שפאשיסטים עושים. פאשיסטים אומרים שהצבא מעל הכל. בנט הוא פוליטיקאי פאשיסט של עם ישראל, זה פאשיזם לפי הספר. לכי תראי בויקיפדיה בערך פאשיזם יש תמונה קטנה של בנט, בנטינו, בניטו."

עירית לינור שהגישה לצידו, שהושעתה לשבוע בגלל שכינתה את נשיא המדינה חצוף ופוליטיקאי כושל, אמרה לו בתגובה: "קודם כל תתנצל, אתה יודע שעל חצוף משעים פה לשבוע, אתה קראת לשר בישראל פאשיסט" על אף זאת שקד סרב להתנצל ואמר: "לא מתנצל, בנט הוא פאשיסט".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע