ליגת חמ"ד סל: הדרך לחצי הגמר עוברת בקרני שומרון

שלוש קבוצות מעולות ייפגשו היום למאבק על ראשות איזור המרכז ועלייה לחצי הגמר. האלופים משנה שעברה, האריות מגבעת שמואל, ייפגשו הפעם שתי נבחרות קשוחות במיוחד: הבחורים מרעננה שלא רגילים להפסיד, והקבוצה מקרני שומרון שלא תוותר בקלות

ליגת חמ"ד סל: הדרך לחצי הגמר עוברת בקרני שומרון
  לקראת גמר איזור מרכז. ליגת חמ"ד סל

רבע גמר ליגת חמ"ד סל של הישיבות התיכוניות והבתי ספר העל יסודיים של החמ"ד יוצא לדרך היום (רביעי), כאשר קיבלנו גמר איזור מוקדם מהרגיל.

הבית המרכזי יפגיש  נבחרות מעולות: אלופת השנה שעברה ישיבת חמ"ד בנ"ע גבעת שמואל, ישיבת חמ"ד רעננה וישיבת חמ"ד בנ"ע השומרון קרני שומרון.

המפגש המשולש יתקיים בקרני שומרון, כאשר כבר ב-12:00 יעלו לשחק האריות מהגבעה מול הבחורים הקשוחים מרעננה. שתי הקבוצות עוד לא הפסידו העונה והרבה מאוד תלוי במשחק הזה.

לאחר מכן תעלה המפסידה מהמשחק הראשון לשחק מול הקבוצה המארחת מקרני שומרון. הבחורים מקרנ"ש התקפיים ביותר ומוכנים לכל כדור. במשחק השלישי יעלו לשחק המנצחים מהמשחק הראשון מול קרני שומרון.

המשחקים הצמודים יכולים להשפיע על מדד העייפות והתשישות של השחקנים, והכול תלוי עד כמה הקבוצות יהיו מרוכזות. מי שימצמץ ראשון ימצא את עצמו בחוץ, רגע בודד לפני חצי הגמר.

נבחרת ישיבת גבעת שמואל

האריות מהגבעה מגיעים עם הרכב חזק, שברובו מורכב מכוכבי השנה שעברה וגם ה-mvp של הליגה עונה קודמת – אלמוג רחמני. אחרי 4 משחקים הם ללא הפסד. ראינו מהם שנה שעברה התקפה יותר חזקה, אבל נכון להיום הם עם 47.25 ממוצע נק' למשחק, כאשר הם משאירים את היריבה שלהם על 32.75, כאשר במשחקים האחרונים היריבות מולן קלעו 27 נק' בלבד. גבעת שמואל בהחלט לא מגיעה כאנדרדוג, אבל המשחק מול רעננה יכול להיות משוכה לא פשוטה.

נבחרת ישיבת רעננה

הרענניסטים המעולים בלתי מנוצחים לאחר 3 משחקים עם הגנה יוצאת דופן בליגה. שימו לב לתוצאות עד כה: 55-23 מול אמי"ת כפר בתיה-רעננה, 69-16 מול ישיבת נתניה, 50-23 מול תורה ומדע כפר סבא. עם התקפה חזקה והגנה משובחת במיוחד, המשחק מול גבעת שמואל יכול להיות הקפיצה הגדולה שלהם לחצי הגמר, ועדיין הכול פתוח.

נבחרת ישיבת קרני שומרון

קבוצה שלא מוותרת על כלום עד הרגע האחרון. צריך להזכיר שוב מה קרה במחזורים הקודמים? בבית השלישי במרכז ישיבת כפר הרוא"ה הובילה בבטחה את הבית, כאשר במשחק האחרון הבחורים מקרנ"ש היו צריכים לנצח ביותר מ-12 נק' כדי להעפיל לאחר ההפסד שלהם לכפר הרוא"ה הם הפסידו 38-26. שלשה של הרגע האחרון סידרה להם הפרש של 13 נק' 53-40 על כפר הרוא"ה עם עלייה לרבע הגמר על חודה של נקודה! קבוצה התקפית ביותר עם 47.75 נק' בממוצע למשחק, ובחורים קשוחים במיוחד.

בקיצור: שלוש קבוצות שלצערן נקלעו לאותו איזור, ובקלות היו אלה יכולים להיות משחקי חצי גמר או גמר. אבל היום (רביעי) רק קבוצה אחת תעלה מאיזור המרכז לחצי הגמר. האמת? קשה אפילו להתחיל להמר.

שאר גמרי-האיזור יתקיימו בתאריך 15.2 – אנחנו נהיה שם ונעקוב.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
משחק גבעת שמואל בקרני שומרון
בני רחמני | 07-02-2018 14:00
‏אם מישהו צילם את המשחק ואיך אפשר לראות את זה
שיפוט שערורייתי
גידי | 07-02-2018 21:40
פשוט בושה השופט שדד לרעננה את המשחק 6 שניות לסיום לא עצרו את השעון והוא סיים את המשחק פשוט לא להאמין .הוא לא נתן לשמור בכלל, כל נגיעה עבירה
2
חצאי הגמר
שם | 19-02-2018 18:59
למה אתם לא מעלים איזה קבוצות הגיעו לחצי ??
3
גמר האיזורים(רבע הגמר)
ברק | 19-02-2018 19:00
למה אתם לא מעלים את שארי רבעי הגמר ששוחקו כבר?
4
מכתב זועם
בדוי | 27-02-2018 21:58
למה לא כתבתם על שדה יעקב???