יד שנייה ממירי רגב: שמלת ירושלים מוצעת למכירה

לאחר שהפכה לאחת השמלות הכי וראליות ברשת בשנה החולפת, שמלת ירושלים של זהב אותה לבשה מירי רגב לפסטיבל קאן מוצעת למכירה פומבית

רוצות את השמלה של מירי רגב? המחיר נחשף
  צילום:אלי סבתו)

לידיעת המתחפשות למירי רגב: שמלת ירושלים של זהב שעיצב אביעד אריק הרמן עבור שרת התרבות לפסטיבל הקאן, תוצע בימים הקרובים למכירה פומבית.

ההחלטה הגיעה לאחר בקשות רבות שהגיעו מהמוזיאון היהודי בברלין ומתערוכות נוספות בקהילות יהודיות ברחבי העולם, שרצו להציג את שמלת ירושלים שהפכה לאחת מהשמלות הכי וראליות ברשת בשנה החולפת וזכתה לסיקור רב בתקשורת האתר בו תימכר השמלה יושק בימים הקרובים, כשהמחיר ההתחלתי עומד על 100 אלף דולר.

השמלה המדוברת(צילום:אלי סבתו)

ההצעה הראשונית הגיע מתורם יהודי בחו"ל בסך 100 אלף דולר. 10 הרוכשים הפוטנציאליים שיעלו לשלב הסופי עם התמחור הכי גבוה יגיעו לישראל לאירוע מכירה מיוחד, שיכלול מופע אמנותי בו יוכרז הזוכה בשמלה. הכסף שתגרוף השמלה ייתרם למיזמים חברתיים הפעילים בירושלים.

כזכור, רגב תכננה את עיצוב השמלה שנושאת את תמונתה של הכותל והר הבית, במטרה להקדישו לציון 50 שנים לשחרור ירושלים שחל צמוד למועד פסטיבל קאן היוקרתי. "השנה אנחנו חוגגים 50 שנה לשחרורה ולאיחודה של ירושלים", סיפרה אז השרה רגב. "במעמד זה, בו הגענו להציג את נופיה וכשרונותיה של מדינתינו, אני גאה לחגוג את נקודת ציון היסטורית וחשובה זו, דרך אמנות ודרך אופנה ואני שמחה שהתוצר של המעצב הישראלי המוכשר אביעד מרגשת ומכבדת את המעמד לתפארתה של ירושלים בירתנו הנצחית".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע