הרב דרוקמן ברך מציב גבול אלמנה בחוות גלעד. צפו

יממה לאחר אישור הישוב חוות גלעד בממשלה, הגיע הבוקר יו"ר מרכז ישיבות בני עקיבא הרב חיים דרוקמן ובירך את ברכת "מציב גבול אלמנה" בחוות גלעד כשלצידו יעל אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד

הרב דרוקמן ברך מציב גבול אלמנה בחוות גלעד. צפו
  (צילום: מרכז ישיבות בני עקיבא)

יממה לאחר אישור הישוב חוות גלעד בממשלה, הגיע הבוקר יו"ר מרכז ישיבות בני עקיבא הרב חיים דרוקמן ובירך את ברכת "מציב גבול אלמנה" בחוות גלעד כשלצידו יעל אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד.

לרב, הצטרפו עשרות ראשי מוסדות ישיבות ואולפנות בני עקיבא, כשהם מלווים בראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן. בביקור שמעו סקירה על ההתפתחויות הצפויות ביישוב בעקבות החלטת הממשלה ועל הלך הרוח בישוב בעקבות הרצח.

ברכת מציב גבול אלמנה בחוות גלעד

הרב דרוקמן חיזק את ידי המתיישבים ואת ידי הממשלה בעקבות ההכרה. התרגש מאוד כשפגש את אלמנתו של הרב שבח היד שהינו בוגר ישיבת גבעת שמואל וביקש את רשותה שבמעמדה יברך את ברכת "מציב גבול אלמנה" אשר מברכים בעת הקמת יישוב חדש בארץ ישראל אלא שהפעם כאמור המושג גבול אלמנה קיבל משמעות נוספת.

אלחנן גלט מנכ"ל המרכז הסביר כי "על אף שסיור ראשי המוסדות תוכנן מזמן אמש החליטו כאקט חינוכי ראשי המוסדות להתחיל את מסע ראשי המוסדות דווקא בחוות גלעד לחיזוק ההתיישבות והרוח".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע