מחפשים דירה בתל אביב? ולדימיר פוטין מחפש שוכרים

לאחר ששמע כי מורתו מתגוררת בתל אביב בקומה גבוהה ללא מעלית, רכש לה פוטין דירת חדר וחצי ברחוב פינסקר בתל אביב. כעת, לאחר שמורתו נפטרה הדירה של פוטין מועמדת להשכרה

מחפשים דירה בתל אביב? ולדימיר פוטין מחפש שוכרים
  (צילום: Israel Sellem/POOL/FLASH90)

מחפשים דירה בתל אביב? פוטין מחפש שוכרים.

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הוא כעת בעליה של דירת חדר וחצי ברחוב פינסקר בתל אביב, וזאת לאחר שמורתו, למענה הוא רכש את הדירה, נפטרה לפני כחודשיים. כעת הדירה עומדת ריקה ומחכה לשוכרים הבאים שלה.

מדובר בדירה שרכש פוטין בשנת 2005 עבור מינה יודיצקיה ברלינר, מורתו לשעבר לגרמנית.

ברלינר עלתה לארץ בשנת 1973 ובשנת 2005 נפגשה עם פוטין בעת שזה ביקר בישראל. השניים החליפו חוויות מתקופת לימודיו של פוטין כנער בן 15, והוא אף הציג אותה בפני הנשיא דאז, משה קצב. ברלינר סיפרה לקצב כי פוטין היה תלמיד מצטיין.

הדירה בתל אביב (צילום: יובל קרני/ ynet)

שבועות מספר לאחר המפגש, הגיע דיפלומט רוסי לדירתה של ברלינר וסיפר לה, לתדהמתה, כי פוטין ששמע שמורתו גרה בדירה בדמי מפתח, בקומה גבוהה וללא מעלית, החליט לקנות לה דירה בתל אביב.

מאז, התגוררה ברלינר בדירת חדר וחצי ברחוב פינסקר בתל אביב.

"כשקיבלתי את הדירה בכיתי", סיפרה ברלינר בראיון ל-ynet לפני כשלוש שנים. "פוטין הוא אדם מאוד אסיר תודה והגון". פוטין שלח לברלינר גם שעון במתנה שעל גבו היה כתוב "מהנשיא", ואוטוביוגרפיה בחתימת ידו.

בצוואתה, הורתה ברלינר להחזיר את הדירה לשגרירות רוסיה ובפועל למי שקנה אותה עבורה – הנשיא ולדימיר פוטין. עצה שלנו: אם זה אתם, לא רצוי לאחר בשכר הדירה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
ששרה תילמד ממנו איך מתיחחסים לעובדים
פוטין המלך | 07-02-2018 23:50
דש מאביגדור