אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בן ארי על חזן: "אדם כזה לא צריך לשבת בכנסת"

חברות הכנסת של כולנו מברכות על הרחקתו של אורן חזן מהכנסת: " באופן קבוע מקלל, מסית, מעליב, משפיל ודורס ברגל גסה את הממלכתיות של הכנסת"

בן ארי על חזן: "אדם כזה לא צריך לשבת בכנסת"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

חברות הכנסת מגיבות על הרחקתו של אורן חזן ממליאת הכנסת והועדות לתקופה של חצי שנה.

שרת התרבות והספורט מירי רגב אמרה: "מדובר בהחלטה לא מידתית ולא הגונה שמונעת מחבר הכנסת אורן חזן לבצע את תפקידו כנבחר ציבור במהלך פעילותו הפרלמנטרית. בהחלטה זו יש ניחוח של שיקולים זרים ולא ענייניים. החלטה קשה זו לא באה לידי ביטוי כלפי ח"כים אחרים שפגעו באופן מהותי במעמד הכנסת.

רק בשבוע שעבר צפינו במפגן אנטי ישראלי של חברי הרשימה המשותפת בנאום הכבוד של סגן נשיא ארצות הברית – מפגן שכל תכליתו לפגוע במעמדן של מדינת ישראל, של בירתנו המאוחדת ירושלים ושל הכנסת. מדוע אותם חברי כנסת לא הורחקו מבית המחוקקים של מדינת ישראל? – מדינה שהם אינם חפצים ביקרה".

מחוץ לליכוד דווקא בירכו על ההחלטה: חברת ועדת האתיקה ח"כ רחל עזריה (כולנו): "בתקופה האחרונה היינו עדים לארועים חמורים שאינם מכבדים את הכנסת בהם היה מעורב ח"כ אורן חזן. ארועים אלו פגעו בעבודת הכנסת ומנעו מכלל חברי הכנסת לתפקד בממלכתיות ובמקצועיות. לאור השנותם של המקרים והתראות חוזרות ונשנות מועדת אתיקה שלא כובדו, הוחלט בוועדה על החמרת ענישה מול ח"כ אורן חזן. למהלך זה ישנה מטרה אחת, למלא את חובתה של ועדת אתיקה לשמור על כבודה וממלכתיותה של הכנסת."

מקלל, מסית, מעליב, משפיל

גם חברתה לסיעה ח"כ מירב בן ארי ברכה את הועדה: "סוף סוף אחרי עשרות תלונות, עשתה הוועדה צעד אמיץ והרחיקה אותו מהמליאה ומהוועדות. ח"כ חזן באופן קבוע מקלל, מסית, מעליב, משפיל ודורס ברגל גסה את הממלכתיות של הכנסת.

חברי כנסת רבים ובעיקר חברות כנסת יוכלו ללכת במסדרונות המשכן בשקט, ללא חשש מהטרדות והצקות. לצייר את ח"כ כליצן ולמחול לו על התבטאויות קשות פעם אחר פעם, היא הסתכלות עקומה על התנהלותו. אורן חזן צריך להיות מורחק מהכנסת, טוב עשתה ועדת האתיקה שבחרה להעניש אותו בעונש מקסימלי. אני מאוד מקווה שהציבור מבין שאדם כזה לא צריך לשבת בכנסת ישראל ויפה שעה אחת קודם".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
איכסססס כל הזמן מנסים למשוך צופים
אבי | 31-01-2018 15:31
הרי ברור מה חושבים כשרואים בן ארי, מי יודע שיש אישה כזאת בעולם???
2
מירב בן ארי זאת שהלכה עם הומו כי אף גבר אמיתי...
יניב | 31-01-2018 16:17
לא רצה את הביצ'ית הזאת. אם הרחיקו את חזן סימן שהוא טוב לנו. מעניין שזועבי וטיבי וכל הזבאלה לא מרחיקים. אדלשטיין אפס מאופס!