אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מני נפתלי: זה מה שגרם לסכסוך ביני לבין אלדד יניב

מני נפתלי, מי ששימש בעבר כאב הבית במעון ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ובחודשים האחרונים נמנה על מארגני הפגנות השמאל בפתח תקווה וברוטשילד, חושף מה גרם לקרע בינו לבין פעיל השמאל, אלדד יניב

מני נפתלי: זה מה שגרם לסכסוך ביני לבין אלדד יניב
  (צילום: פלאש90)

מני נפתלי, מי ששימש בעבר כאב הבית במעון ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ובחודשים האחרונים נמנה על מארגני הפגנות השמאל בפתח תקווה וברוטשילד, חושף הבוקר (רביעי) מה גרם לקרע בינו לבין פעיל השמאל, אלדד יניב.

אלדד יניב מסר מסרים שונים

בראיון לרדיו 103FM, אמר נפתלי: "למחאה הזו אין מארגנים, המחאה הזו היא של עם ישראל שיוצאת נגד השחיתות השלטונית. אף אחד לא יוצא מהבית בשבילי או בשביל אלדד יניב. אני באתי מעפולה והתחלתי את ההפגנות אך לא מעוניין בקרדיט על כך. לי יש אג'נדה משלי, זה כמובן פוליטי ולא מפלגתי. אלדד יניב מסר בתוכנית הזו (אופירה וברקוביץ') מסרים שונים".

הזמנתי אותו לפתח תקווה אבל הוא רוצה ללכת לתל אביב

כשנשאל האם הוא נעלב כי הוא ציפה מאלדד יניב להחרים את אייל ברקוביץ' ענה: "אני לא רוצה לצלוח ראיונות ולא ללקק לאף אחד. אני אומר את הדברים האמיתיים. אני יצאתי להפגין נגד השחיתות השלטונית ולא אגיד שאין שחיתות שלטונית בשידור. אנחנו לא בנתק והזמנתי אותו לפתח תקווה אך הוא רואה את ההזדמנות ומעוניין להגיע לתל אביב. כל מי שיוצא להפגין, לא משנה איפה, זה מבורך בעיניי".


ניסים משעל פירש את דבריו: "לפי מה שאתה אומר, אלדד יניב לקח את המחאה לאינטרס הפוליטי שלו כי הוא רוצה להתמודד בבחירות הבאות ואתה נשארת מאחור". ספי עובדיה הוסיף לדבריו: "זה קצת מצחיק שהאגו בסופו של דבר משפיע. נעלבת".

אלדד יניב הפך את המחאה לעניין מפלגתי

"זה לא הסיפור שלנו, אני והוא זה לא העניין", הדגיש מני נפתלי: "זה לא אגו, מדובר אנשים שיוצאים למחאה כדי לשנות את השיטה כאן. אם אנשים מקבלים מסרים שונים במקומות שונים השיטה לא תשתנה. אני רוצה לשנות את השיטה. אני נותן לאלדד יניב את הבמה אבל הבעיה היא שהמחאה הופכת להיות עניין מפלגתי. אני יצאתי למחאה הזו נקי על מנת שהיא תצליח, אי אפשר להביא פוליטיקאים שינאמו ולא להביא זמרים כי זו אינה הופעה- זו מחאה".

ספי עובדיה הוסיף: "הייתם אחים, ישבתם לילה במעצר יחד. מה יאמרו עליך? שאתה לא מסתדר באף מקום? לא הסתדרת במעון ראש הממשלה והסתכסכת עם הזוג נתניהו והיום אתה בברוגז עם האח שלך אלדד יניב". ענה לו מני נפתלי: "אני מסתדר עם כולם ומגיע למחאה על מנת לשנות את השיטה. מי שרוצה לרוץ לפוליטיקה מוזמן, לא על חשבון המחאה".

אין בינינו מריבה

"זה מזכיר לי את מחאת האוהלים", ציין ניסים משעל: "היא התחילה בקול ובגבורה עד שהפעילים החלו להסתכסך". "אין בינינו מריבה", הבהיר מני נפתלי: "דיברתי עם אלדד יניב אתמול ואמרתי לו שיש לאחד כוחות כי תיק 1,000 ו-2,000 התאחדו. הוא ממשיך לטעון שצריך להפגין בתל אביב. מבחינתי כל אדם שיוצא עם שלט מביתו, לא משנה היכן, זה מבורך".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
שניהם אינטרסנטיים שלא בוחלים בשום אמצעי להכפיש ולזכות
דנה | 24-01-2018 11:21
הכנסות כספיות זה מה שמעניים אותם. בושה וחרפה נציגות שכזו.
2
הכל בולשיט. הם לא מסוכסכים הם פסיחים !!!!
עידו | 25-01-2018 9:45
ה''ברוגז'' הזה לא יותר מאשר טקטיקה נבזית.
3
אני תוהה אם נתניהו היה שייך לשמאל
שרון | 01-04-2018 21:51
שמאל כמו זיקית כמו גבלס, הימין לפעמים יורה בתוך הנגמש כמו אדלשטיין ,נתניהו עד 2025 חסדי השם וישועתו וברכתו יש מי מסדר הכל. --הוכחה נתניהו 12 שנה17 יום ראש ממשלה ,הכ מציון מעולה--- אני תוהה אם נתניהו היה שייך לשמאל הוא נשאר 50 שנה. ראש ממשלה. הכל טוב מאוד החקירות אותם חקירות ותקשורת אותה תקשורת והרצון להפיל את נתניהו - אותו רצון -הים נשאר אותו ים -והשמש מחר תזרח -ונתניהו ראש ממשלה עד 17/01/2025.בשנה הבא בבפסח הבא נתניהו ראש ממשלה.יחוי הקנאים הרבה הרבה שנים ויסבלו.