הרב בן ציון מוצפי: "ישי ניסה להחריב את מה שהקים מרן"

הרב בן ציון מוצפי, מבכירי הפוסקים הספרדים, יוצא במתקפה נגד יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר  אלי ישי, ואמר כי הוא ניסה להחריב את כל מה שהקים הרב עובדיה יוסף

מתקפה חריפה: "ישי ניסה להחריב את מה שהקים מרן"
  הרב בן ציון מוצפי (צילום: שלומי כהן, כיכר השבת)

הרב בן ציון מוצפי, מבכירי הפוסקים הספרדים, יוצא במתקפה נגד יו"ר מפלגת 'יחד', השר לשעבר  אלי ישי, ואמר כי הוא ניסה להחריב את כל מה שהקים הרב עובדיה יוסף. הרב מוצפי אף האשים את ישי בכך ש"שרף למעלה ממאה אלף קולות של הציבור שומר התורה ומצוותיה והשליכם לאשפה".

על פי הדיווח באתר החרדי 'כיכר השבת', אחד מתלמידיו של הרב שיגר לו שאלה בה כתב: "בעקבות אינטרסים וכד' של פוליטיקאים מותר לי לא להצביע בבחירות?".

הרב מוצפי כתב לתלמידו: "אינטרסים תמיד היו כי היצר עובד יותר קשה על אנשי עמדה ציבורית מאשר עם אחרים, אלא שהיום יש מקהלת תקשורת שגם היא אינטרסנטית ומשוחדת ומשומנת היטב, ואתה מקשיב להם ומאמין להם".

הרב מוצפי התייחס בשלב הזה להקמת 'יחד' של אלי ישי וכתב: "ראה מה קורה עם מי שניסה להחריב את מה שהקים מרן ז"ל, ושרף למעלה ממאה אלף קולות של הציבור שומר התורה ומצוותיה והשליכם לאשפה. ועדיין לא נח ולא שקט. פעם "רץ" לבדו, פעם התחבר עם אנשי מפלגת השלטון החילונית, ופעם מנסה עם התנועה הקדושה, ומה לא עושים בשביל כבוד מדומה".

הרב מוצפי סיים את דבריו נגד אלי ישי וכתב: "והכל "לשם שמים"..".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
פוליטיקה נמוכה
zw | 14-01-2018 11:13
א. מי קבע כי אחד מבכירי הפוסקים . אני מעולם לא התייחסתי אליו כבכיר . ב. שוב הוא מקשקש ובוחש בפוליטיקה .ובכל פעם עולה צחנה פוליטית . ג. זה לא יעזור לכל הרבנים הבכירים שס הולכת להתרסק בעזרת ה' .
2
רבני אמת איין כולם דוברי שקרים וכזבים ומצדיקים ההולכים בחושך
בן ציון ישורון | 14-01-2018 13:11
בושה וחירפה!!!
3
לתמוך בדרעי זה לתמוך ברשעים נואפים ורוצחים
ישורון | 23-04-2018 15:13
שס היא תנועה של הולכים בחשך. מבזים את התורה ועולם התורה עוקרים את השבת בשביל בצע כסף. מצביעים ותומכים בשס בשביל בצע כסף