בראש מורם: צועדים ממקום הרצח לחוות גלעד

מתיישבי השומרון מצטרפים לצעדת חיזוק ממקום הרצח של הרב רזיאל שבח הי"ד שנהרג מירי מחבלים ביום שני האחרון עד למקום מגוריו בחוות גלעד

בראש מורם: צועדים ממקום הרצח לחוות גלעד

נוער השומרון צועד בראש מורם. היום, (מוצאי שבת) יצעדו מתיישבי השומרון לצעדת חיזוק במקום הרצח של הרב רזיאל שבח הי"ד שנהרג מירי מחבלים ביום שני האחרון.

"הרב רזיאל לא הספיק להגיע הביתה", אומרים המארגנים בכאב. בשל כך, "אנחנו נמשיך את דרכו האחרונה עד למקום מגוריו בחוות גלעד".

אריאל מרמור, מנהל מחלקת הנוער במועצה האזורית שומרון קרא לנוער השומרון להגיע לצעדה ו"לחזק את כלל התושבים בשבוע קשה זה", דברי מרמור.

מאות בני אדם הגיעו ביום רביעי ללוות את הרב רזיאל שבח ז"ל בדרכו האחרונה, לאחר שנורה למוות על ידי מחבלים בכביש 60, סמוך ליישוב חוות גלעד בשומרון שבה התגורר. לפי בקשת המשפחה,הרב שבח הוא הראשון להיקבר במקום שישמש לאחר מכן כבית עלמין.

שבח הי"ד אב ל- 6 בן 35 התגורר בחוות גלעד מזה 10 שנים. חבריו מספרים כי היה דמות בולטת בחווה, העביר שיעורים לילדים בישוב וכונן במגן דוד אדום שאף התנדב במחלקת הרפואה של המועצה האזורית שומרון, על כך קיבל תעודת הצטיינות. ב שנים האחרונות עבר את מבחני ההסמכה לרבנות לצד הכשרה כשוחט וכמוהל.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע