בגלל הקלטת: יאיר נתניהו לא יטוס עם אביו להודו

מספר ימים אחרי הסערה שהתעוררה בעקבות פרסום 'הקלטות יאיר נתניהו', בסוף השבוע החליט בנו של ראש הממשלה, לבטל את הצטרפותו לנסיעת אביו להודו

בגלל הקלטת: יאיר נתניהו לא יטוס עם אביו להודו
  (צילום: מרק ישראל סאלם/ פלאש90)

סערת 'הקלטות יאיר נתניהו'.

מספר ימים אחרי הסערה שהתעוררה בעקבות פרסום 'הקלטות יאיר נתניהו', בסוף השבוע החליט בנו של ראש הממשלה, לבטל את הצטרפותו לנסיעת אביו להודו.

על פי הדיווח באתר ynet, נתניהו הבן היה רשום בפמליה וגם קיבל ויזה להודו, אך לאחר שבימים האחרונים היה סימן שאלה סביב הצטרפותו לנסיעה גורמים במשרד ראש הממשלה הודיעו כי צפוי להצטרף למשפחתו, בסוף השבוע החליט לוותר על הנסיעה, כאשר ההערכה היא שביטול הנסיעה נובע מהסערה סביב חשיפת הקלטת בחדשות 2. בלשכת ראש הממשלה אישרו שלא יצטרף לטיסה.

כזכור, בקלטת שהתפרסמה בתחילת השבוע בחברת 'החדשות נשמע בנו של ראש הממשלה אומר לבנו של טייקון הגז קובי מימון, מבעלי מאגר "תמר": "אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר".

נתניהו עצמו התייחס להקלטה יום למחרת ואמר כי "בני יאיר כינה אתמול את דבריו בצדק 'דברי הבל'. הוא עשה את זה תחת השפעת אלכוהול והתנצל על כך. הוא אמר שאלה לא הערכים שעליהם הוא התחנך בבית".

בנוסף, שלשום תקף נתניהו את עצם הדלפת הקלטת: "מדובר בחציית קווים אדומים בנושא האבטחה ולא פחות בחציית קווים מבחינה תקשורתית".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
פפחחחח מוגבל מסריח
יוסי שריד | 14-01-2018 8:29
אוי לעם שזה רוש ממשלתו