"למה צריך למות כדי לקבל חשמל?"

האלמנה לראש הסגל של ראש הממשלה בתגובה להחלטת נתניהו לתת חשמל ומים לחוות גלעד: "למה מישהו צריך למות כדי לקבל חשמל? עוד קראה לנתניהו: "אשר את הישוב חוות גלעד"

"למה צריך למות כדי לקבל חשמל?"
  (צילום: רועי חדי)

לאחר פרסום הנחיית ראש הממשלה לספק חשמל ומים באופן מסודר לחוות גלעד, מגיבה אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד שנרצח ביום חמישי האחרון סמוך ליישוב.   "למה מישהו צריך למות כדי לקבל חשמל? אני לא רוצה שיזיזו את הקבר שלו עוד 10 שנים. מבקשת מרוה"מ לאשר את הישוב חוות גלעד.

האלמנה לראש הסגל של ראש הממשלה בתגובה על החלטת רוהמ לתת חשמל ומים לחוות גלעד:

מוקדם יותר, הגיע ראש הסגל של ראש הממשלה יואב הורוביץ לביקור נחומים אצל המשפחה האבלה בחוות גלעד והביא לה מכתב מראש הממשלה שם סיפר כי נתניהו הנחה את המנהל האזרחי לספק חשמל ומים באופן מסודר לחוות גלעד, מקום מגוריו של הרב שבח הי"ד.

האלמנה יעל שבח אמרה בבכי: "סליחה שאני אומרת אבל זה מביך. זו פשוט בדיחה שהיה צריך מישהו למות כדי שנקבל חשמל. ואם כבר אתם מנסים לחפש מחיר לרצח הזה. יש פה ישוב שלם שמחכה לאישור".

עוד הוסיפה: "אני רוצה לדעת שבעוד 10 שנים, לא יזיזו את הקבר שלו . כי חיכו יותר מדי. כי לא אישרו את חוות גלעד. אנחנו צריכים להסתכל על האירוע הזה ולהגיד זה היה אירוע מכונן. שילמנו מחיר מטורף שלא רצינו לשלם. אנחנו רוצים לדעת שזה לא קרה לחינם".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון" אנחנו רוצים לקום מהשבעה ולדעת שהישוב אושר. אין שום סיבה שבעולם שהישוב הזה לא יאושר. ישוב שיושב על אדמה פרטית של יהודים שמתגוררים כאן. אין שום חסם. ולכן אנחנו מודים על ההחלטה לתת חשמל ומים אבל זה לא מספיק. זו השעה לאשר את הישוב הזה אחרי 15 שנים. אין שום סיבה שלא".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
הישוב הוקם ללא אישורים?
הפקרות | 13-01-2018 19:08
גם אני רוצה לבנות בפתח תיקווה בלי אשורים. חוסך המון זמן וגם כסף.