בתגובה לרצח; מבטיחה רגב: "נסדיר את חוות גלעד"

השרה מירי רגב הגיעה הבוקר לנחם את האלמנה יעל שבח ומשפחתה, על הירצחו של האב והבעל רזיאל הי"ד. השרה הבטיחה במקום כי הממשלה תאשר את היישוב חוות גלעד: "צריכים להסדיר אותו"

בתגובה לרצח; מבטיחה רגב: "נסדיר את חוות גלעד"
  (צילום: רועי חדי)

שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב הגיעה הבוקר (חמישי) לנחם את אלמנתו יעל שבח ומשפחתו, על הירצחו של האב והבעל רזיאל ז"ל שנרצח ביום שני האחרון בפיגוע ירי סמוך למקום מגורים בחוות גלעד.

לדברי שרת התרבות: "הלב נקרע כשרואים אלמנה צעירה אמיצה שהחליטה לקבור כאן בחוות גלעד את בעלה, וזה בעצם פתח את בית הקברות שבע"ה נאשר אותו. חוות גלעד".

רגב הןסיפכה כי כואב ועצוב שמאשרים אישורים רק אחרי פיגועים". אולם הסבירה כי היא שמחה שליברמן הודיע שהוא יסדיר את הישוב חוות גלעד. "זו המשימה שלי. אני מפה נוסעת לישיבת ממשלה ואני מתכוונת להעלות את הנושא בישיבת ממשלה צריך להסדיר את חוות גלעד"

"לא יכול להיות שאומרת לי כאן יעל האלמנה שהיא לא יודעת מתי יהיה לה חשמל, מתי היא יכולה לקלח את הילדים שלה, ומתי היא יכולה להגיד לאבלים להגיע לנחם. זו סוגיה בלתי אפשרית. אזרחים פה בחוות גלעד צריכים לחיות עם אותן זכויות ואותן חובות שיש בקריית שמונה, בדימונה בתל אביב ובקיסריה

המניע של הטרור הוא לא ייאוש הוא תקווה שיום אחד הארץ הזו תהיה שלהם. אני רוצה להגיד באופן חד וברור. הארץ הזו שלנו. התפקיד שלנו להחיל ריבונות. ברגע שהם יבינו שהתקווה לא קיימת כל המוטיבציה תלך ותעלם.אני מקווה שלא נצטרך להגיע לכאן. לעוד אירועים מהסוג הזה", אמרה השרה בביקורה.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "זו התמודדות קשה, גם ברמה המשפחתית גם ברמה הקהילתית ולכל עם ישראל. אבל האבל הזה לא פרטי. *רזיאל נרצח כי הוא יהודי שנסע בכביש והציפייה שלנו מהממשלה הזו היא שהממשלה תכריז היום שהיא עומדת להכשיר את חוות גלעד. להכיר בה. זה הדבר שיפגע במוטיבציה של הטרור".

 

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע