נחשף: זה הסכום ששולם עבור הקלטות יאיר נתניהו

לאחר פרסום הקלטת המפלילה של יאיר נתניהו בבילוי עם חבריו ביניהם בנו של איש העסקים קובי מימון. היום נחשף כי חברת "החדשות" שילמה סכום מטורף בסדר גודל של 50,000 שקל למקור שסיפק את ההקלטה

נחשף: זה הסכום ששולם עבור הקלטות יאיר נתניהו
  (הדס פרוש/פלאש90)

לאחר חשיפת הקלטות יאיר נתניהו בתחילת השבוע, בהן כזכור נשמע בנו של רה"מ מבלה עם חבריו, ביניהם: בנו של איש העסקים קובי מימון כשהשניים תחת השפעת אלכוהול.

נחשפים היום הסכומים ששילמה חברת "החדשות" על הקלטות, על פי הדיווח באתר "וואלה ברנז'ה" המקור של הקלטות ניהל מעין מו"מ עם גופי תקשורת שונים עד שבחברת "החדשות" החליטו להרים את הכפפה ולפרסם את החומרים, זאת אחרי בדיקת אמיתות הדברים.

הסכום הסופי עומד על 50,000 שקל בקירוב. זאת לאחר שעל פי הדיווח המקור נאלץ "להתפשר" על סכום נמוך בהרבה מהסכום המקורי שדרש ממערכת החדשות בתחילת המו"מ. על פי הדיווח לפני למעלה משנה הגיע המקור לראשונה עם הקלטת לכתב "ידיעות אחרונות" איתמר אייכנר על מנת לנהל מו"מ. אך על פי מקורבים כתב ידיעות "חש כי המקור לא היה החלטי ובא לעשות מסחרה בין כלי תקשורת" ובנוסף לכך סירב לחשוף אותה להאזנה ולכן המו"מ התעכב עד שהגיע לפשרה מסוימת.

"המניע של המקור לא היה כספי"

בנובמבר אשתקד, המקור פנה גם לחדשות 10, שסירבו להיכנס איתו למו"מ, זאת בשל "סיבות אתיות". גורם בחדשות עשר אמר לוואלה ברנז'ה כי "לא נפתח כל משא ומתן כספי עם המקור, והוחלט שלא לשדר סוג כזה של חומר" מהסיבה שראו בחומרים "רכילות צהובה" נטולת ערך עיתונאי אמיתי. . רק לאחר מכן פנה המקור למערכת ידיעות.

גיא פלג מסר בתגובה לוואלה: "המניע של המקור לא היה כספי. הצגת הדברים כך היא מניפולציה המקור לקח על עצמו סיכון אישי ומשפטי עצום".

בחברת "החדשות" סירבו להגיב לדברים

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
טוב שפרסמו כי:
מ | 11-01-2018 14:55
עם כל הכבוד למשפחת נתניהו, ל״ילד״ יש נהג פרטי ורכב, הוא טס על חשבון המדינה לביקורים עם אביו, צריך לדעת האם הוא עושה שימוש הולם במה שמקבל, לקחת נהג ומאבטחים למועדוני חשפנות זה גועל נפש. שיצא לעבוד, ימצא דירה ויעזוב את כספי המדינה. אם ביבי ימליץ לחוקק חוק נגד זה אפשר לסגור את המדינה, זאת לא דמוקרטיה. לפני שדנים בתהליך השלום צריך לחלק את המדינה לשתי מדינות, משלמי המיסים ואוכלי חינם.רבותי ההיסטוריה חוזרת, מדינת ישראל ויהודה, עדיף להתפצל עכשיו,לי אישית נמאס כבר. לא רוצה לריב עם ימניים שבוחרים לתמוך כלכלית במתנחלים ובדתיים (דתיים וערבים), לא רוצה להתעצבן כשאני רואה שבצפון לא עשו כלום, לא רוצה להתעצבן כשבדרום לא עושים שום דבר כדי לפתח, לא רוצה להתעצבן כשאני רואה שים המלח נהרס ולממשלה לא אכפת, לא רוצה להתעצבן כשאני רואה את מאבק הנכים ועוד.., בקיצור נמאס, רוצה פוליטיקאים שרואים את אינטרס כלל הציבור ולא את הכסא שלהם.
2
עבירה כפולה
אבירם | 12-01-2018 4:05
2 אנשים עברו על החוק,הראשון הוא המאבטח של נתניהו אשר הקליט אותו והשני גיא פלג שפירסם את הקלטת למרות שידע שמדובר בהקלטה אסורה.
3
עבירה כפולה
טוביה | 12-01-2018 4:10
האם היה מותר לגיא פלג לפרסם את הקלטת למרות שידע שמדובר בהקלטה אסורה?הוא שותף לעבירה,מפני שידע שההקלטה אסורה
4
חננה מושחת
חנה אטינסון | 24-06-2018 3:46
כמו אמאלה ה פ ס י כ ו ל ו ג י ת , יאירקה נהנתן , חננה דוחה ופרזיט . במקום לחיות על חשבוננו וללכת לזונות יכול היה האפס הזה לעשות למען ילדים רעבים, למען ניצ ולי שואה, למען ילדי עובדים זרים , ועוד ועוד. גועל של משפחה. מושחתים עד היסוד. כל הכבוד למי שהקליט את החננה הזה