אביב גפן: "ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם"

בפני מאות מעריציו, הזמר אביב גפן החליט במהלך הופעתו אמש (ד') בנמל תל אביב, לתקוף את ראש הממשלה, את בוחריו ולקינוח תקף גם את שר הפנים אריה דרעי

אביב גפן: "ביבי לא אשם, מי שבחר בו אשם''
  (צילום:Abir Sultan/Flash 90)

הופעת מחאה: הזמר אביב גפן החליט לתקוף את הממשלה, במהלך הופעתו שהתקיימה אמש (ד') בנמל תל אביב. כשהוא לא חוסך בביקורת חריפה כלפי ראש הממשלה ובוחריו וכלפי השר אריה דרעי.

"ביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה ומרושעת בעולם"

"קודם כל חושב שמגיע הרבה רספקט וכבוד לביבי" אמר גפן והמשיך "הבן אדם הזה הגיע משום מקום – כריזמטי, חכם, רהוט. אותי מעצבן שתמיד הוא אשם. הוא לא אשם, מי שבחר בו אשם. כל אחד יכול לרוץ נכון? זו טבעה של דמוקרטיה".

לאחר שתקף את בוחריו המשיך והוסיף "מבחנתי האישית כאדם ואזרח אני חושב שביבי הפעיל את הפצצה הכי מפחידה ומרושעת בעולם. הפעיל פצצה שלא מפעילים, שזה לפלג".

לסיכום הביקורת קרא למאות הנוכחים בקהל לבחור אחרת על מנת לשנות את המצב "הוא הפעיל את השנאה בישראל מערבים נוהרים, מזרחים ואשכנזים ועניים ועשירים – הוא פילג ועד כה הוא ניצח. אלא אם כן נצא אנחנו ונבחר אחרת. שוב, ביבי לא אשם מי שבחר בו אשם והאשמה עלינו".

"צריכים לכבד אותנו"

בהמשך הופעתו אביב לא חסך ביקורת גם כלפי שר הפנים אריה דרעי  "לא יאמן שאריה דרעי, אדם שגנב והורשע שהוא גנב, מכתיב לי ולאחיי ואחיותיי איך לחיות ואיך לנהוג בישראל ב-2018…כל הקונספט של הדת זה שהם יכבדו אותנו החילוניים ואנחנו נכבד אותם הדתיים והכל התנהל עד היום בשקט ובכבוד" והסביר "כמו שאני ואתם לא הולכים לבני ברק עם מכונית בשישי בערב ולא אוכלים חזיר מול העיניים שלהם, כך גם הם צריכים לכבד אותנו-החילונים, אני חושב"

גפן התייחס גם ל'חוק המרכולים' ואמר "אני מבקש מהשר אריה דרעי שלפני שהוא סוגר את הסופר שלי בעיר, אם הוא יכול רק לא לגנוב, זה הרבה יותר חמור מלסגור איזה סופר של סיגריות וסוכר", סיכם הזמר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
נקודה למחשבה
רוני | 11-01-2018 19:25
קודם כל סלח לי מאוד, מר אביב, אך כזמר אם אתה מדבר על פוליטיקה במקום לשיר, זה אומר שאו שאין לך מה לשיר, ואתה כשמאלני ממורמר מדבר על ביבי בהופעה. דבר שני, לגביי אוסלו, מי אשם? רבין לא אשם?
2
תגובה הולמת לדברים
כפיר | 12-01-2018 21:21
ידידי היקר ביבי אינו אשם בדבר, גם לא אלו שבחרו בו , האשמים היחידים הם המיעוט שלא מכבד את החלטת הרוב ומוכן להחריב את עמו על מנת לקבל את השילטון בחזרה ! כל האמצעים כשרים עבור אותו מיעוט וגם לאחר שימוש באותם אמצעים מבין מיעוט זה כי השלטון רק הולך ומתרחק לו מהידיים, רבים מאלו שתמכו בו נסוגים מאמצעיו הפסולים והוא הולך ומצטמק לכן אביב עברתם לשיטת ההפחדות בשנאה, שחיתות, ילדים שמדברים בעת שאינם מפוקחים, הקלטות אנשי שבכ קריאות לסירוב פקודה, בקשת לא להתגייס, איומים כי תעזבו את המדינה וכו וכו . תשובה קטנה לי אליך אחי היקר אנחנו פה ובשילטון לעוד שנים רבות וכל עוד תעסקו בהפחדות, איומים, גניבת שילטון שלא באמצעות הקלפי במקום יצירת אלטרנטיבה אמיתית, אוהבת, מחברת , אלטרנטיבה הרואה את עניי עירה לפני עניי ערים אחרות, אתם תשבו באופוזיציה ותזמזמו לעמכם זמזומים שאינם ברורים ועמכם ימשיך לאהוב אותכם ויקווה שתתפקחו ואם לא אתם אז אולי ילדיכם אשר יראו את המציאות כפי שהיא ויתקנו דרכיהם ❤
3
אביב גפן בהפרעה
רון | 14-01-2018 7:00
בחור מסכן ועלוב שכמותך המוסיקה שלך עלובה והקהל שלך מסכן אתה עולה לכותרות רק בזכות השינאה שלך מתי תבין כבר שהעם אוהב את ביבי ולא יעזור לך ולשמאל שלך ..ביבי מלך ישראל
4
זה לא אביב זה חורף וזה לא גפן זה פרי באושים
איזה יצור מגעיל הוא והאבא שלו. טפו לכו מכאן. | 14-03-2018 18:11
עם ישראל ימשיך לבחור בבנימין נתניהו והגייס החמישי ימשיך להתבכיין ולהרוס כל חלקה טובה.