שיפור במצבו של האב שנפצע בשריפה בברוקלין

שבועיים לאחר השריפה הקשה בברוקלין שגרמה למותה של עליזה אזן ושלושה מילדיה ופצעה קשות את שאר בני המשפחה, מצבו של יוסף אזן משתפר. אב המשפחה שב אמש להכרה מלאה, בעוד שהבת שילת תיכנס היום לניתוח

שיפור במצבו של האב שנפצע בשריפה בברוקלין
  בני משפחת אזן שנספו או נפצעו בשריפה בברוקלין (צילום: עמוד הטוויטר של רשת Yeshiva World News)

בשורות טובות בברוקלין: שבועיים לאחר שאיבד את רעייתו ושלושה מילדיו בשריפה שפרצה בבית משפחת אזן, מצבו הבריאותי של יוסף אזן ממשיך להשתפר. אמש יוסף חזר להכרה מלאה, והחל לתקשר עם בני המשפחה הסובבים אותו לראשונה מאז שאושפז בבית החולים "סטאטן איילנד" בניו יורק.

בעקבות השיפור, הרופאים אפשרו לקרובי המשפחה לעדכן את אזן על גודל האסון שתקף את משפחתו. מדובר בניסיון השני לספר לו על המקרה, כאשר בשבוע שעבר התחיל להשתולל בזמן שניסו לספר לו- ומיד הורדם על ידי הרופאים.

קרובי המשפחה סיפרו שאזן לא קיבל את החדשות בצורה טובה. "יוסף זעק בבכי, והוא לא הפסיק לצרוח" אמר אחד הקרובים. "נראה שהוא לא מאמין לגודל האסון".

במקביל לשיפור במצבו של אב המשפחה, הבת שילת אזן, שמצבה החמיר לאחר שאושפזה בבית החולים, תיכנס היום לניתוח כחלק משיקומה. בבית החולים טענו שמדובר בניתוח מסובך הצפוי להימשך מספר שעות הנועד לשקם את אגן הירכיים שנשבר לאחר שקפצה מחלון חדרה כדי לברוח מהשריפה.

קרובי המשפחה ביקשו מהציבור להתפלל לרפואת הפצועים. "אנו קוראים לציבור להמשיך לעורר רחמי שמיים, ולהרבות בתפילה לרפואתם של בני המשפחה: שילת אהובה בת עליזה לוזה, דניאל בן אליזה לוזה, ויוסף בן אהובה מסעודה" ביקשו.

כזכור, בני משפחת אזן נפצעו בשריפה שפרצה בביתם של משפחת אזן בשכונת פלטבוש בברוקלין, לאחר שחנוכייה דולקת הובילה להתלקחות שהתפשטה לעליית הגג של הבית. אם המשפחה עליזה אזן, בתה הנרייטה לאה, ובניה משה ויצחק נהרגו בשריפה והובאו למנוחות בישראל, בעוד שיאב המשפחה וארבעת בניו הנותרים נפצעו קשות ומאושפזים בבית החולים.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע