'אבא מת' • רגב פנאן בפוסט קורע לב: "אני מתבייש"

רגב פנאן, מאמן הכושר של מכבי תל אביב ובנו של מוני פנאן ז"ל, פרסם פוסט בפייסבוק בעקבות קריאות הנאצה וההשפלות שעבר על ידי אוהדי הפועל תל אביב: "כולם אומרים לי שיהיה בסדר ומשאירים אותי לבד ברפש הזה"

'אבא מת' • רגב פנאן בפוסט קורע לב: "אני מתבייש"
  (צילום: יוטיוב/ King4Fun4)

מאמן הכושר של מכבי תל אביב, רגב פנאן, שהוא גם בנו של מנהל הקבוצה המיתולוגי, מוני פנאן ז"ל, עבר שלושה ימים קשים מאוד בשני משחקי הדרבי האחרונים נגד הפועל תל אביב, במהלכם הוא ספג קללות, נאצות ואמירות קשות נגד אביו.."למה מוני לא בא לדרבי?", ו"אבא נשרף בגיהנום", הן רק חלק מהאמירות שהופני כלפיו מצד אוהדי הקבוצה היריבה.

אמש (שלישי) לאחר המשחק, פרסם פנאן פוסט זועם ועצבני ואמר כי מרגיש בעיקר מושפל.

"בושה. פשוט בושה וחרפה. פעם שנייה בשלושה ימים שהרגשתי מושפל. פעם שנייה שהרגשתי לבד מול הקללות, הנאצות, המצתים שנזרקו לעברי גם היום אצלי בבית בהיכל מנורה. המנהלת, האיגוד, הנהלת הפועל תל אביב הם כולם חלק מהתופעה, כולם אומרים שיהיה בסדר, כולם אומרים שהם ייענשו", כתב פנאן.

"ובינתיים אני עובד במגרשים והנה מעט מהדברים שאני שומע: אבא מת. למה מוני לא בא לדרבי. אבא נשרף בגיהנום. משתין על הקבר של אבא שלך. אבא נשרף בגיהנום. תנועת תלייה. איזה קבר יש למוני. מת אבא מת. שמעון רצח את מוני. מוני הגנב. מוני תלוי. איפה אבא של רגב- הוא מת הוא מת הוא מת. מצתים שזורקים לעברי. יריקות. כוסות שתייה. ככה נראה יום שלי בעבודה. איך שלכם?".

"עצוב ביותר שרק שני אנשים מהמערכת של הפועל תל אביב ניגשו אליי והביעו סלידה. האמת, אחרי הימים האלו כבר לא אכפת לי לאבד את תפקידי או להיות מורחק, אני פשוט אגיד את האמת. האיגוד, המנהלת, הפועל תל אביב, הם אחראיים למעשים האלה. שום דבר לא נעשה. שום מעשה רציני. שום דבר שיגרום להם לחשוב. כולם אומרים לי שיהיה בסדר ומשאירים אותי לבד ברפש הזה שנקרא מגרש כדורסל בדרבי. כל מי שיש לו מעט השפעה בכדורסל מוזמן להסתכל במראה ולהתבייש. האמת, אף פעם לא הייתי כל כך נסער בגלל משחק כדורסל".

"זה התחיל ביום ראשון, כשעמדתי בחימום במחצית מלא ביריקות וכוסות קולה ועלבונות, וזה המשיך היום בקריאות הגנאי, בהודעות הנאצה בפייסבוק, בקללות, בביזוי זכר אבי שהרבה חוץ מזכרון וגעגוע לא נשאר. אז לראשי האיגוד, המנהלת והפועל תל אביב, דעו לכם, אתם נוראיים לא פחות מקומץ הlow life שעושים את הדברים האלה ומרשים להם לדרוך על כל מה שיפה בספורט. לי אין מה לפחד, אני מוכן לשלם מחיר על המילים שכתבתי פה. מילה במילה. אני לא אעבור דבר דומה בחיי יותר, זו החלטתי".

"יש לי משפחה ושלושה ילדים, ואהבה קיבלתי גם מאוהדי מכבי וגם מאוהדי הפועל, אבל כבר מזמן זה לא רק קומץ, חיות אדם שמקומם בכלובים השתלטו על כל חלקה טובה. היום זה היום בו איבדתי את האהבה שלי לספורט הישראלי. היום זה היום בו איבדתי אמון בבני אדם שאינם משפחתי או חבריי הקרובים".

"אני מתבייש. אני מתבייש שאני חלק מזה. אני מתבייש בעצמי שאני עומד שם כמו דפקט ומקשיב. אני מתבייש שאף אחד לא באמת מתבייש".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אני לא מבין מדוע להיטפל דווקא למאמן כושר
באמת בושה | 03-01-2018 10:49
לא שזה היה בסדר כלפי מישהו אחר, אבל לא זכור לי שמאמן כושר היה מטרה כמו במקרה הזה. הספורט בשביל האוהדים הללו הוא רק תירוץ להוציא את האגרסיות שלהם.
2
רגב יקר. כל מילה בסלע. זה לא עלבון לספורט
אוהד ירושלים | 04-01-2018 0:41
זה עלבון למדינה כולה, על שאלה תוצריה. אנו בשפל מוסרי וערכי מחפיר וזה חלק מעציב נוסף ואות קלון עלינו כעם. היה חזק ולא נוותר לאספסוף.