אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שת"פ בין המרכז הרפואי 'הדסה' לבית החלמה 'ביכורים'

יולדות בהדסה יקבלו את הטבת הלילה הנוסף חינם בבית ההחלמה 'ביכורים' - זאת בנוסף לאפשרות קיימת, ללילה נוסף חינם במלון יולדות 'הדסה בייבי' או בית החלמה 'טלז סטון' * ההטבה ניתנת ליולדות מבתי החולים 'הדסה עין כרם' ו'הדסה הר הצופים'

שת"פ בין המרכז הרפואי 'הדסה' לבית החלמה 'ביכורים'

המרכז הרפואי הדסה מודיע כי במסגרת סל ההטבות ליולדות, חתם על שת"פ עם בית ההחלמה 'ביכורים', לפיו יולדות יוכלו לקבל את ההטבה הניתנת להן במסגרת לילה שלישי חינם בבית החלמה 'ביכורים' שבו כל המוצרים בכשרות מהודרת, זאת בנוסף לאפשרות הקיימת – לקבל את ההטבה במלון יולדות 'הדסה בייבי' או בבית החלמה 'טלז סטון'.

האפשרות לבחירת המלון לשהייה של לילה חינם, ניתנת לבחירתן של היולדות ב'הדסה עין כרם' ו'הדסה הר הצופים'. השת"פ שיצא לדרך, הינו נדבך נוסף בחיבור של המרכז הרפואי 'הדסה' לאכולסייה החרדית והדתית, אשר מציג מהפך של ממש בשנים האחרונות הן בתחום היולדות והן בשאר המחלקות.

המהפכה במרכז הרפואי 'הדסה' מורגשת בכל תחום הנוגע הן למאושפזים והן לשירות המבקרים שומרי תורה ומצוות – ובכלל זה כל ענייני השבת, אשר שודרגו בצורה מקסימאלית לפי שיטות כל הפוסקים.

המעברים האלקטרוניים בבתי החולים הותאמו ע"פ ההלכה בתקנים חדשים ומחמירים כדעת כל הפוסקים, השומרים והמאבטחים הינם נכרים וגם האחיות משתמשות במקלדת מיוחדת המותרת בשבת.

בנוסף, השדרוג הקולינארי המרשים בארוחות, מאפשר הגשת אוכל בריא וטעים. הכשרות המהודרת בביה"ח 'הדסה', התקבלה בשמחה בקרב כל העדות והחוגים ותלמידי חכמים בירושלים.

הרב משה קליין רב המרכז הרפואי 'הדסה' מטעים ואומר: "ברצוננו ליתן מענה אופטימלי לכל האוכלוסיות כולן, מתוך הבנה והתחשבות בצרכים הרבים. משכך, יצרנו 3 אפשרויות לבחירה 'בית החלמה טלז סטון'  או מלון יולדות 'הדסה ביבי' או בית החלמה 'ביכורים', מבחינת 'מזה ומזה על תנח ידך".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו