אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פליירים בבית שמש: "מי אוהב להסתכל על בנות דתיות?"

הדתיים בבית שמש מורידים את הכפפות. בפליירים שפוזרו בשכונת הקנאים בעיר, מופיעות תמונותיהם של ראשי המפגינים נגד בית הספר לבנות "אורות", עם הכיתוב: "אדם זה אוהב להסתכל על בנות בתולות דתיות. איך יודעים? כל יום הוא יוצא לראות אותן ביציאה מבית הספר."

פליירים בבית שמש: "מי אוהב להסתכל על בנות דתיות?"
  גם הדתיים יודעים לשחק מלוכלך.

הציבור הדתי בבית שמש מוריד את הכפפות במאבק נגד קומץ הקנאים.

כזכור בית הספר היסודי לבנות דתיות, שנבנה בקצה השכונה הדתית לאומית, נמצא בסמיכות לשכונה החרדית בה מתגוררים קנאים, שהודיעו כי לא יתנו לבית הספר להפתח.

בשבוע שעבר, ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים, הגיעו כוחות גדולים של משטרה כדי לשמור על הסדר במקום.טקס פתיחת שנת הלימודים שנערך בנוכחות אנשי ציבור, כמו ח"כ זבולון אורלב, חבר מועצת העיר ג'קי אדרי ומפקחים אזוריים של החינוך הדתי, עבר בשקט, ללא אירועים חריגים.

ארבעה ימים בלבד החזיק השקט סביב בית הספר "אורות בנות" בבית שמש, וביום ראשון הופר השקט כשקבוצה של כ-70 קנאים הגיעה לשערי בית הספר והחלה לצעוק על התלמידות.

רק בסיוע כוחות משטרה, יצאו התלמידות כשם מבוהלות ומפוחדות אל אוטובוסים שהמתינו להם ביציאה מבית הספר, כדי להסיע אותם לבתיהם בשלום.

מחזירים מלחמה

בעקבות  התקרית ביום ראשון, החליטו גורמים בבית שמש שאינם שייכים לועד ההורים של בית הספר ולהסיר את הכפפות ולעבור לצעד שיש שיכנו אותו "מלוכלך".

ביממה האחרונה פוזרו ברחבי השכונה החרדית בה מתגוררים הקנאים, פליירים ובהם נראות תמונותיהם של ראשי המפגינים נגד בית הספר, כשמתחת לתמונה נכתב שמו של המצולם והכיתוב: "אדם זה אוהב להסתכל על בנות בתולות דתיות".

ובהמשך: "איך יודעים? כי כל יום הוא יוצא לראות אותן ביציאתן מבית הספר אורות", על מפגין אחר נכתב: "תסתכלו בפנים שלו איזה הנאה יש לו להסתכל בבנות קטנות!".

צעד זה בא בהמשך לקו התקיף עליו הכריזו ההורים כבר בימים הראשונים לעימות, והודיעו כי לא יכנעו לאלימות מצד הקנאים.

הפליירים שפוזרו בשכונות בית שמש

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
מסכים..... יש להעלות סרטונים או תמונות חד משמעיות
אחד העם | 06-09-2011 14:27
2
ככנ צריך
שרית | 06-09-2011 16:42
לא מעודדת שינאת חינם...אבל מי אומר שאלה לא ערב רב?אם הם שונאי חינם את הספרדים הצדיקים?????ישר כח בית ספר אורות ומי שיזם את הרעיוןןןן ...................
3
לא יפה לשחק מלוכלך - לא ראוי להלבין כך פני אנשים
שני | 06-09-2011 17:51
אני לא מצדדת לרגע בחרדים בעניין הזה של בית הספר, וחושבת שזו זכותם המלאה של הדתיים לאומים להקים שם את בית הספר ולהגיע אליו. אך אסור לאבד בדרך צלם-אנוש. לא כך אדם ירא שמיים מתנהג, בהוצאת שם רע והלבנת פנים. לא משנה מה הן הנסיבות. במקום לשחק במשחק של "הוא התחיל" , האחראי צריך לעשות חשבון נפש..
4
שני (תגובה 3)
יגאל | 06-09-2011 23:03
אהבתי!!!!
5
נא. אם רוצים להשפיע זה רק אם
לוגי | 08-09-2011 10:21
זה רק אם שכל ולא אם דברים זוטרים שהם כלל לא נכונים והשמצות שהם מגלים את הצביעות של האנשים שמטפלים בבעיה
6
ירדו נמוך מידי
שרה | 12-09-2011 15:38
חבל שכך..הציבור הדת"ל צריך לשמור על סגנון גבוה של שיח ציבורי , אסור לו להגרר לרמות שכאלה זה לא מכבד אותו..ואגב בציבור הדת"ל יש הרבה מה להשתפר בנושא צניעות,בלי קשר לקנאים ברמב"ש.
7
שונאי ישראל
| 02-10-2011 13:36
אסור להתכחש הם שןנאי ישראל ממש