במוצ"ש הקרוב: כיפת ברזל חוזרת בעונה שנייה• צפו בהצצה

מקווים שהספקתם להתגעגע, כי הסדרה 'כיפת ברזל' חוזרת במוצ"ש הקרוב בעונה שנייה ומפתיעה במיוחד. לאיזה דרגה קודם יעקב? ומה עלה בגורלו של עמרם אחרי גנבת הנשק?• צפו בהצצה הראשונה 

פחות משבועיים מסיום העונה הראשונה, 'כיפת ברזל' חוזרת במוצ"ש הקרוב בעונה שנייה עם הרבה הפתעות לא צפויות. הכוללות: חטיפה, ערעור היחסים בין עמרם ליעקב, שהפך להיות קשוח ואסרטיבי יותר ממה שהכרנו ועוד.

העלילה של העונה השנייה, מתחילה חצי שנה אחרי נקודת הסיום של העונה הראשונה. עמרם (רועי ניק) משתחרר מהכלא הצבאי בו ישב, בגלל גניבת אמל"ח וחוזר להתחיל מחדש את הטירונות תחת פיקודו של חברו יעקב (דולב מסיקה) – שהתקדם והפך לסמל המחלקה. בין הטירונים החדשים במחלקה נמצא גם יונתן (יובל שבח), אחיה הצעיר של אלישבע, שמעשה קונדס שלו שיצא מכלל שליטה סוחף את המחלקה כולה למערבולת מסוכנת.

(הסרטון באדיבות קשת 12)

הסדרה 'כיפת ברזל' הנוגעת באחד הנושאים האקטואליים ביותר בחברה הישראלית – גיוס חרדים לצה"ל. תעסוק בסיפורה של מחלקה חרדית בצה"ל, בה משרתים חיילים מכל הגוונים: ליטאים, חרדים לאומיים, נחנחים, ספרדים, שבבניקים, חסידי גור ועוד. ותציג את ההתמודדות הכפולה של החיילים החרדים: מול העולם החילוני, ומול העולם שהשאירו מאחוריהם.

במקביל, הצופים יזכו לראות איך המסגרת הצה"לית המוכרת משתנה כשנכנסים אליה חיילים עם פאות ושטריימל. בעונה החדשה מתחדד הקושי שבחיים בין שני עולמות. הקשיים המשותפים נותנים לחיילים משהו שלא הכירו קודם – חברות. הדרך היחידה להתמודד עם הקשיים, היא להתמודד איתם ביחד.

במאי: אלון זינגמן ("שטיסל") | יוצרים: יואב שוטן גושן, איילת שוטן גושן, אבנר ברנהיימר, רעיה שוסטר | תסריטאי ראשי עונה 2: יוסי מדמוני | הפקה: דקלה ברקאי- אבוט המאירי ברקאי

העונה השנייה תחל במוצ"ש הקרוב, בקשת 12 מיד אחרי 'מאסטר שף'

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
ואא
חיללל | 29-12-2017 14:21
הפרק עלה כבר במאקו טיוי