'ז'אן ז'אק מון אמי': אהוד בנאי שר לזכרו של חברו המתופף ממרסיי

עשור לאחר מותו של המתופף ז'אן ז'אק גולדברג, חברו אהוד בנאי החליט להשיק סינגל קליפ המוקדש לזכרו, המגולל את השבת האחרונה איתו •צפו

אהוד בנאי שר על השבת האחרונה עם חברו שנפטר
  (צילום מסך מתוך יוטיוב)

המתופף המיתולוגי ז'אן זא'ק גולדברג, שהלך לעולמו בעקבות מחלת הסרטן. היה המתופף של להקות חשובות כמו "הקליק", "הפליטים" עם אהוד בנאי, "ז'אן- קונפליקט", "להקה מקומית", "אור כשדים" וההרכב "פורטיסחרוף". היום, כעשור לאחר מותו חברו אהוד בנאי החליט לשחרר סינגל קליפ מרגש- "ז'אן ז'אן מון אמי" המוקדש לזכרו.

"ז'אן ז'אק גודלברג בילה את השנה האחרונה בחייו בעיר מרסיי, בהוספיס, מרחק הליכה מבית משפחתו, ומבית חמותו מדאם שרה. כשהבנתי שמצבו קריטי טסתי לבקר אותו, ובילינו ארבעה ימים ביחד. חודש אחר כך הוא נפטר" סיפר אהוד על המפגש האחרון עימו אותו החליט להנציח בסינגל החדש.

"את השבת הנפלאה שעשיתי עם ז'אן ז'אק ומשפחתו הסרטתי בראשי שוב ושוב, לפרטי פרטים: הג'וינט באמבולנס, החמין אצל מדאם שרה, אוסף העטים והכובעים… כשעל הכול שורה רוחו אוהבת החיים של המתופף הכי מצחיק בעולם, שלא ויתר על החיוך עד הרגעים האחרונים.

בהשראת אותו הביקור נוצר השיר הזה, 'ז'אן ז'אק מון אמי', בהפקתו של גיל סמטנה, שהיה חבר מאוד קרוב לז'אן ז'אק. הקלטנו אותו באהבה רבה ובגעגוע גדול" סיכם אהוד.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע