אריאל זילבר: "עבודה עברית זו הסיסמא של החלוצים הראשונים"

הזמר והיוצר אריאל זילבר מצטרף לתומכים בקמפיין גיוס ההמונים של לוח עבודה עברית ומבקש מהציבור להתגייס ולתמוך גם כן. זילבר אף תרם מכספו לקמפיין שעתיד להסתיים בעוד מספר ימים

אריאל זילבר: "עבודה עברית זו הסיסמא של החלוצים הראשונים"
  (צילום: Abir Sultan/Flash90)

הזמר והיוצר אריאל זילבר מצטרף לתומכים בקמפיין גיוס ההמונים של לוח עבודה עברית ומבקש מהציבור להתגייס ולתמוך גם כן. זילבר אף תרם מכספו לקמפיין שעתיד להסתיים בעוד מספר ימים.

"עבודה עברית זו הסיסמא של החלוצים הראשונים", אומר זילבר, "וזו עדיין הסיסמא של החלוצים האחרונים, החלוצים של היום. זה דבר שתלוי בנשמתנו".

זילבר פנה לציבור הישראלי וביקש ממנו להתגייס ולתרום לקמפיין גיוס ההמונים של לוח עבודה עברית, "כל מי שחי בארץ הזו צריך להבין שדרך העבודה העברית היא דרכנו, אני קורא לציבור להצטרף ולתמוך בגיוס ההמונים של העבודה העברית".

כזכור, תנועת דרך חיים ולוח עבודה עברית יצאו לאחרונה בקמפיין גיוס המונים בו הם מבקשים מהציבור לסייע להם על ידי תרומה כספית ביצירת מעטפת משפטית שתאפשר להם להמשיך ולפעול, וכן לסייע על ידי התרומה גם במסע הסברה מיוחד שיצאו אליו מיד עם תום הקמפיין. מסע ההסברה יפנה לציבור הישראלי וידגיש את החשיבות של ערך העבודה העברית.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע