צפו: הביצוע המדהים של נגן הרחוב ל'תוכו רצוף אהבה'

מרחובות ירושלים ל'הכוכב הבא': מיכאל דהן, המוכר כנגן רחוב הצליח להרים את המסך ולהדהים אמש את ה'כוכב הבא' עם ביצוע ל'תוכו רצוף אהבה' של ישי ריבו • צפו בביצוע המרגש 

(באדיבות קשת 12)

בפרק סיום האודישנים לעונה הנוכחית של 'הכוכב הבא' (ששודר אמש) הגיע נגן הרחוב מיכאל דהן, אל במת הכוכב הבא והצליח לעבור אל השלב הבא בתכנית עם ביצוע מרגש במיוחד ל'תוכו רצוף אהבה'. דהן שרגיל לנגן ולשיר ברחובות ירושלים זכה לתגובות אוהדות במיוחד מהקהל והשופטים בתכנית. "התגובה שיוצאת לי, זו התגובה כשראיתי את הזוכה של שנה שעברה באירוויזיון" אמר השופט הראל סקעת על הביצוע המיוחד של דהן.

זו כבר הפעם השנייה בעונה הנוכחית, שמתמודד בוחר לבצע באודישן את 'תוכו רצוף אהבה' של ישי ריבו. כזכור במהלך האודישנים גם המתמודד אושר בחתה, בן ה-23 ביצע את הלהיט של ריבו ועבר לשלב הבא.

האם מיכאל דהן יזכה להגיע מרחובות ירושלים אל במת האירוויזיון, הבמה הגדולה בעולם? מודים שזה יכול להיות אייטם מדהים, אבל עד אז אנחנו מחזיקים לו אצבעות וממשיכים לעקוב ולדווח.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בהצלחה.
יפה יוסף | 26-12-2017 19:36
2
מיכאל דהאןם
רביב מנחם | 27-12-2017 2:19
כששרים שירים של ענק הזמר ישי ריבו, ובמיוחד שיר נשמה עילאי כמו השיר המופלא הזה, בכוונה צרופה וטהורה, אשר פורטת בתדריה על נימי הנשמה של המאזין לה אזי מתקבלת תוצאה מופלאה, שרוב האנשים פשוט ישבו בקסמה המרטיט. שאפו על ההגשה של המיוחדת של השיר. הגשה אשר העתירה חיבור של אהבה אלתוך תוכן מילותיו המעתירות אהבה ואחווה שלום ורעות.