בנט לנתניהו: 'לפעול מיד נגד סגירת ערוץ 20'

בשעה שעובדי ערוץ 20 מפגינים (שני) ונלחמים על חיי הערוץ, קורא השר בנט לראש הממשלה ושר התקשורת למנוע את סגירתו של כלי התקשורת הימני. "לפעול מיד", כתב

בנט לנתניהו: 'לפעול מיד נגד סגירת ערוץ 20'
  הפגנת עובדי הערוץ (קרדיט: צילום מסך מתוך טוויטר/ ynet)

בשעה שעובדי ערוץ 20 מפגינים (שני) ונלחמים על חיי הערוץ, קורא השר בנט לראש הממשלה ושר התקשורת למנוע את סגירתו של כלי התקשורת הימני.

"ערוץ 20 נאלץ להילחם כעת על קיומו", כתב השר בחשבון הטוויטר שלו. והוסיף:  "הערוץ אינו מבקש כסף, רק להפסיק לחנוק אותו עם רגולציה מיותרת".

לדבריו, ממשלה לא צריכה להתעסק בניהול כלי תקשורת". אך טען מנגד, כי "ממשלה לאומית שאינה מסוגלת למנוע את סגירת ערוץ 20 – או שאינה יודעת למשול או שאינה לאומית".

לבסוף קרא לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר התקשורת איוב קרא לפעול מיד. "ניתן גיבוי מלא", הבטיח השר מטעם מפלגתו.

על רקע חששם מסגירת הערוץ, הודיעו עובדי הערוץ כי הם מחריפים את המאבק ויפגינו היום בשעה 13:00 מול קריית הממשלה בתל אביב (צומת עזריאלי) זאת בטענה לעודף רגולציה, קנסות גבוהים שקיבל הערוץ, ועודף דרישות של מועצת הכבלים והלווין.

בשבוע שעבר הודיעו בערוץ כי נמאס להם מהקנסות והוא נערך להחזרת הרשיון למועצת הכבלים – כלומר לסגירתו.  במכתב חריף ששיגרו למועצת הכבלים והלוויין, נכתב כי: "אין בכוונתנו להמשיך ולנהל מאבקים חסרי תכלית מול מועצה עוינת. אנו נערכים באופן מיידי להחזרת רישיון הערוץ", דברי המנכ"ל שכי פרנץ ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן חי שגב.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מה לפוליטיקאים ולערוץ?
מה? | 25-12-2017 16:49
האם זה ערוץ הבית היהודי? שוק חופשי אין צופים הבעלים מפסיד כסף לסגור
2
שוק פרטי
מה זה פה? | 25-12-2017 16:53
סוציאליזם בבית היהודי?
3
דבר עם שר התשקורת
בושה | 25-12-2017 17:03
ערוץ ליבסקינד וריקלין בסכנה! אבוי. דוד ושבר. בסוף עוד הצטרכו לעבוד בעבודה אמיתית