הסקיצות נחשפו: האם מייגן מרקל תלבש שמלת כלה של מעצבת ישראלית?

אולי עוד קצת מוקדם להתרגש, אבל בית המלוכה הבריטי ביקש מהמעצבת הישראלית ענבל דרור- סקיצות עבור שמלות כלה לנסיכה החדשה, מייגן מרקל. האם בקרוב תהיה לנו כאן גאווה ישראלית? צפו עכשיו בסקיצות הראשונות

האם ישראלית תעצב את שמלת הכלה ההיסטורית?
  תבחר בעיצוב כחול לבן?(צילום מסך מתוך טוויטר/ KensingtonRoyal@)

אנחנו מתחילות להעריך לא רק את הסטייל של הנסיכה החדשה בממלכה, אלא גם את הבחירות המפתיעות שלה. לפני כשבועיים ביקשה מייגן להתחיל את החיפוש אחר שמלת הכלה ליום המאושר בחייה ובין המעצבים שבחרה לקבל מהם הצעות לשמלות מככבת גם מעצבת ישראלית אחת- ענבל דרור.

לאחרונה אף נחשפו הסקיצות של השמלות, ששלחה המעצבת האשדודית לבית המלוכה הבריטי. בסקיצות שעיצבה דרור ניתן לראות שמלות ארוכות שרוולים וצנועות כיאה לבית המלוכה הבריטי. אתרים ברחבי העולם כבר הספיקו להתלהב ולהלל את עיצוביה של דרור ולא מעט משערים שכמו לא מעט בחירות יוצאות דופן שעשתה בעבר, עלולה מייגן גם הפעם לבחור דווקא בעיצוב ישראלי.


אומנם עוד מוקדם להתרגש, כי החתונה המלכותית עם הנסיך הארי צפויה להתקיים ב-19 במאי, עד אז צפויה מייגן להתלבט מול עוד עשרות סקיצות נוספות שיגישו מעצבים נוספים. המעצבת ענבל דרור נכון לעכשיו אינה מתראיינת בנושא, לפחות עד הכרזת ההחלטה.

זו לא הפעם הראשונה שעיצוביה של דרור חוצים את גבולות ישראל, בשנים האחרונות עיצבה שמלות ללא מעט נשים מפורסמות בראשן הכוכבת ביונסה, שלבשה שמלת כלה שלה לטקסי הגראמי לפני שנה.

האם מה שטוב לביונסה טוב גם למייגן? את זה נזכה לגלות בהמשך.. בינתיים מחזיקות אצבעות לענבל דרור המוכשרת.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע