מיכאלי: אלוהים מענישה את אורי אריאל

בשל שנת הבצורת ואי ירידת הגשמים, ארגן משרד החקלאות בראשות השר אורי אריאל  תפילת המונים למען הגשמים בכותל המערב. מנגד, תוקפת חה"כ מרב מיכאלי את יוזמתו של השר וטוענת כי א-לוהים מעניש אותו

בשל שנת הבצורת ואי ירידת הגשמים, ארגן משרד החקלאות בראשות השר אורי אריאל  תפילת המונים למען הגשמים בכותל המערבי במעמד הרבנים הראשיים לישראל. מנגד, תוקפת חה"כ מרב מיכאלי את יוזמתו של השר וטוענת כי א-לוהים מעניש אותו.

"תפילה לגשם? אלוהים עוזרת למי שעוזר לעצמו ועושה את העבודה שלו", כתבה מיכאלי בחשבון הפייסבוק שלה, והוסיפה בפנייה אישית: "אורי אריאל. אתה לא עושה את העבודה שלך ומועל במשאבים שיש לך בשבילה- ושום תפילה לגשם לא תסתיר את זה".

תפילה לגשם? אלוהים עוזרת למי שעוזר לעצמו ועושה את העבודה שלו, אורי אריאל. אתה לא עושה את העבודה שלך ומועל במשאבים שיש לך בשבילה ושום תפילה לגשם לא תסתיר את זה.

‎Posted by ‎Merav Michaeli מרב מיכאלי‎ on‎ ראשון 24 דצמבר 2017

התפילה שתתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 15:30 ברחבת הכותל המערבי, תיערך במעמד הרבנים הראשיים לישראל הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף והגאון רבי דוד לאו, ראשי ההתיישבות וראשי הארגונים החקלאים.

שר החקלאות אורי אריאל אמר כי "לדאבוננו, לאחר ארבע שנות בצורת ירדו עד כה מעט גשמים שהם פחות מהממוצע הרב שנתי והחורף הנוכחי מסתמן כשחון, אני קורא לכל הציבור לקחת חלק בתפילה ב י' בטבת שכידוע הינו יום תענית, בכותל המערבי, ולהביא מטריות כי ביחד נקרע את שערי השמים".

השר אריאל הוסיף כי "בשנה האחרונה פעלנו רבות כדי להיטיב עם מצבם של החקלאים בתחום המים, הורדנו את מחיר המים השפירים בכ- 20%, גיבשנו עם משרד המים והאנרגיה ויחד עם משרד האוצר מתווה שאומץ על ידי רשות המים לפיו לא יהיה קיצוץ ללא פיצוי ובמקביל משרד החקלאות פועל להשקיע בגידולים חוסכים במים והכוונת המים למטעים על פני גידולי שדה תוך עידוד חקלאים לעבור לשימוש יעיל במים ונמשיך לעשות מאמצים כדי להטיב עם החקלאים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מירב מיכאלי לבית קסטנר.
אזרח. | 24-12-2017 15:13
הנכדה של קסטנר יודעת חשבונותיו של מקום. גם הסבא ישראל קסטנר ״ידע״ חשבונותיו של מקום והוציא מההשמדה את מקורביו והשאיר לכליה רבים רבים מאחינו בית ישראל.התפוח הרקוב נופל צמוד לעץ הרקוב.
מירב
לימור | 24-12-2017 23:49
נכון מאוד. איזה שטויות היא מדברת. פוי
2
לכתוב 'אלוקים עוזרת'
דוד | 25-12-2017 23:52
כמה אומללה האישה הזאת, שלא זכתה להקים בית בישראל וליישב את נפשה הרעבה לילדים משלה במשפחה נורמטיבית. טמונה עמוק בהבליה, ואינה מסוגלת לחזור בה מדבר, ובינתיים מאבדת את חייה בהבל ה' ייתן לה חכמה ויחזירה בתשובה שלימה
3
לפחות מירב מודה שיש אלוהים. אבל היום
יפה יוסף | 10-05-2018 19:36
בימות המשיח אין הענשה במיים כי הקבה בכבודו ובעצמו נתן לנו מי ים מוטפלים וגם גז להפעיל את המכונות . תודה לאל.
4
ואולי היא צודקת
יכול להיות | 11-06-2018 23:19
עם טוו'יסט קטן: אלוהים מעניש את עם ישראל - זה עקרון ידוע שחזר על עצמו בתורה, בצורת תמיד הייתה עונש, כנראה שאנשים פה לא משהו...
5
את ממדרת את עצמך מעם ישראל כשאת אומאץרת אלוקי
זיוה | 12-06-2018 9:43
את ממדרת את עצמך מעם ישראל כשאת אומאץרת אלוקים מעניש אותך. גשתביני שגורל עם ישראל הוא משותף תשנאי פחות את המתנגדים לדעתך. את חלק מאיתנו ובצורת היא עונש של כל עם ישראל: דתי וחילוני, דתי חרדי ודתי לאומי, להטבים וסטררטים. כוווולם
6
רחמים הם לפנים משורת הדין
ידידיה | 13-06-2018 10:12
דווקא נראה שהתפילות עזרו. הבוקר תיקנה החזאית הראשית שרון ווקסלר את אי הבנתנו ההדיטות. היא אמרה שהשנה הזו הייתה גשומה מעל הממוצע השנתי רק תפזורת הגשמים הייתה לא שגרתית.