אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פיצוץ בשידור: ברקוביץ' נטש את האולפן בשידור חי

לאחר שבתכניתם האחרונה בערוץ 12 זרק אייל ברקוביץ' את מני נפתלי מהאולפן, הערב הוא נטש את התכנית עם אופירה אסייג ברדיו לאחר שדברים שאמרה נשמעו לו כהתנצלות בשמו

פיצוץ בשידור: ברקוביץ' נטש את האולפן בשידור חי
  (צילום מסך מתוך ynet)

לאחר שבתכניתם האחרונה בערוץ 12 זרק אייל ברקוביץ' את מני נפתלי מהאולפן, הערב (ראשון) הוא נטש את התכנית עם אופירה אסייג ברדיו לאחר שדברים שאמרה נשמעו לו כהתנצלות בשמו.

בפתח התכנית התייחסה אסייג לעימות בין ברקוביץ' לנפתלי, וכשברקו חשד כי היא מתנצלץ על התקרית באולפן אמר לה ברקוביץ': "שלא תעזי גם להגיד דברים שאחרי זה תצטערי עליהם". "כל אחד יגיד מה שהוא רוצה", השיבה אסייג, "אגיד בשמי אדוני. אתה תגיד מה שאתה רוצה. אנחנו מכבדים כל אדם בדעתו הוא. זכותך להגיד את דעתך, זכותי להגיד את דעתי וזכותו של אדם להגיד את דעתו, לא חשוב אם הוא ימני, שמאלני, מרכז, דתי, או חילוני גמור. דבר אחד אני מבטיחה: יותר אף אחד לא יסולק – לא מתוכנית הרדיו שלנו ולא מתוכנית הטלוויזיה שלנו. זה מה שאנחנו יכולים להבטיח".


ברקוביץ השיב ואמר: "זה את אומרת. אני לא מבטיח את זה. אני לא עומד במילים שלך". אסייג מצידה השיבה שזו הבטחה והוא ענה: "תעמדי במילה שלך, אז תעשי תכניות בעצמך ואת לא תתנצלי בשמי, עם כל הכבוד לך".

בשלב הזה אסייג אמרה שהם אינם מתנצלים אך הדגישה כי אף אחד לא יסולק מהאולפן. לכך הגיב ברקוביץ': "בסדר, אז תעשי את התוכנית לבד. ביי, להתראות שיהיה לך". בשלב הזה קם ברקוביץ' מכסאו ונטש את האולפן.

לאחר עזיבתו של ברקוביץ' את האולפן, הוקפץ להחליף אותו שחקן הטניס אנדי רם.

אסייג אמרה ל-ynet לאחר התקרית: "אני באולפן לבד, הכל טוב".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
אסייג/בררוביץ
ונטיל | 17-12-2017 20:30
ברקוביץ אולי שחקן כדורגל טוב. הוא כנראה יודע לעצבן - לא לחינם הוא חטף בעיטה בפנים/ראש באנגליה. נראה על פניו שלכאורה האיש זקוק לטיפול נפשי...
2
גיבור תרבות חדש
כבוד! | 17-12-2017 21:03
מספיק היום לצאת נגד מי שמתנגד לביבי בכדי להפוך לגיבור תרבות. הצל וברקוביץ ראויים לנתניהו והוא ראוי להם
3
הקוסם החוצפן
זה ברקוביץ חוצפן וגס רוח. | 18-12-2017 13:09
שלא יעשה טובות לאף אחד ,