"טענות הזויות"; שרה נתניהו מגיבה לתביעה נגדה

שרה נתניהו הגישה לבית הדין לעבודה את כתב ההגנה שלה. באמצעות פרקליטה היא מכנה את פנייתה של העובדת שירה רבן לבית המשפט "כתב תביעה הזוי וכעור" וטוענת שבית הדין אינו מוסמך לדון בעניינה

"טענות הזויות"; שרה נתניהו מגיבה לתביעה נגדה
  הזוג נתניהו (צילום: Moti Kimchi/POOL)

לבית הדין לעבודה בירושלים הוגשה היום (חמישי) כתבה ההגנה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו בתגובה לתביעה של עובדת מעון ראש הממשלה לשעבר, שירה רבן באמצעות פרקליטיה.

ראיון של רבן בחדשות 2

באמצעות סנגורה היא מכנה את פנייתה של העובדת לבית המשפט "כתב תביעה הזוי וכעור" וטוענת שבית הדין אינו מוסמך לדון בעניינה, שכן היא אינה מעסיקתה של רבן. בנוסף, נתניהו מכחישה את טענותיה של רבן, וטענה כי חלקן "הזויות". עוד נטען בכתב התביעה כי התובעת טוענת שהיא חרדית על מנת להגביר את האמון בגרסתה. "ספק אם התובעת חרדית ובכל מקרה חרדי 'אמיתי' אינו נוהג כפי שהיא נהגה", נכתב.

בסוף חודש אוקטובר תבעה רבן את אשת ראש הממשלה בגין העסקה פוגענית ודרשV פיצויים בסכום של 225 אלף שקלים. בתביעה נטען כי בעת שהאישה, צעירה חרדית, הועסקה במעון רה"מ, במשך חודש בלבד, עד ש"נסה על נפשה", היא עברה התעמרות, שכללה ראיונות עבודה מתישים, מסדרים, איסורים שונים ומשונים ועוד.

בתביעה מתוארים התקפי זעם של נתניהו: "הגב' נתניהו הייתה נתקפת חדשות לבקרים בהתקפות זעם של ממש, מושכת בשערות ראשה תוך שהיא צועקת וממלמלת כשדמעות זולגות מעיניה, נושכת את שפתיה, מלהיטה עצמה בחמה ובכעס, מוחאת כפיים כשידיה רועדות ופניה מאדימות", נכתב.

במשפחת נתניהו באמצעות עורכי דינם דוחים מכל וכל את ההכפשות. "באמצעות שקרים ממוחזרים ומרושעים מנסים לסחוט כספים שלא ביושר. הם מנסים באופן הזוי וכוזב לסחוט סכום אסטרונומי של כרבע מיליון ש״ח על העסקה של פחות מחודש ימים במעון ראש הממשלה", נאמר בתגובה.

אולם לאחר הגשת התביעה הורה נשיא בית הדין האזורי לעבודה בירושלים לפרקליטיה של רבן לתקן ביטויים לא נאותים שנכתבו בו. כמו: "אמה" ובכמה מקומות גם את הביטוי "שפחה". מנגד, בית הדין דחה את בקשתה של שרה נתניהו למחוק על הסף את שמה מכתב התביעה בטענה שלא היתה מעסיקתה של רבן.

לאחר שכתב התביעה המתוקן הוגש לבית הדין לעבודה הגישה כעת נתניהו את כתב ההגנה, בו נטען בין היתר כי מדובר ב"כתב תביעה הזוי וכעור". בנוסף טענה שוב נתניהו כי בית הדין לעבודה איננו מוסמך לדון בתביעת רבן נגדה, מאחר שהיא איננה ומעולם לא היתה מעסיקתה.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע