יש לו סיכוי? דמות מפתיעה בסקר על ראשות הליכוד

סקר שנערך בימים אלה אודות הדמות הראויה ביותר להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בראשות מפלגת הליכוד, מציב את נשיא המדינה, ראובן ריבלין, בין המועמדים

יש לו סיכוי? דמות מפתיעה בסקר על ראשות הליכוד
  (צילום: תומר ניוברג/ פלאש90)

סקר שנערך בימים אלה אודות הדמות הראויה ביותר להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בראשות מפלגת הליכוד, מציב את נשיא המדינה, ראובן ריבלין, בין המועמדים.

על פי הדיווח באתר 'וואלה', בסקר דעת קהל, שעורך השבוע מכון גיאוקרטוגרפיה, הוצגו בין השאר שתי שאלות העוסקות בריבלין: האם לדעת הנסקר ראוי שריבלין יתמודד על ראשות הממשלה, היה ונתניהו ייאלץ להתפטר, ובמי מארבעה מתמודדים בליכוד על ירושת נתניהו תומך הנסקר – ישראל כץ, גלעד ארדן, גדעון סער וריבלין.

ראוי לציין כי דוברים של משפחת נתניהו ושל הליכוד הכחישו הבוקר כי שולחיהם היו מעורבים בשרבוב שמו של ריבלין להתמודדות בין בכירי המפלגה.

גם מלשכת הנשיא נמסר כי ריבלין כלל לא היה מודע להצגת שמו כאחד המועמדים בסקר.

ראש מכון גיאוקרטוגרפיה, אבי דגני, אמר לוואלה כי "אין לראש הממשלה ואין לנשיא שום קשר למחקר הזה ואינם יודעים עליו. אין לי מושג מה יעשו מזמיני המחקר, וכמובן לא אחשוף את זהותם".

דגני כאמור סירב לחשוף את מזמיני הסקר אך רק הסכים לומר כי "באשר למזמינים, קיימת תופעה נפוצה, של אנשים פרטיים בעלי יכולת לשלם עבור סקר, שאוהדים אדם או רעיון ומזמינים סקר".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מירי רגב גם יכולה להיות מועמדת
אדם | 13-12-2017 17:28
מירי רגב גם יכולה להיות מועמדת לראשות הליכוד
2
למה אבי דיכטר לא נכלל ברשימה????
נעמי | 13-12-2017 17:55
ריבלין הוא שמאלן מצוי ולא ראוי לשום תפקיד נוסף על מה שיש לו במדינה . אין דילגתם בסקר על דיכטר הישר וההגון והחכם ???? מי נתן את רשימת ה- 4 ??
3
החלפת בייבי
רינה | 13-12-2017 18:13
רק לא ארדן לא מסוגל לנהל את ביטחון הפנים.המתאים ביותר הוא נשיא המדינה אדם עם חמלה ישר ואוהב את העם ולא דואג רק לעצמו.