כלכלה ונדל"ן, נדל"ן, תוכן שיווק

כרמי הנדיב: זוגות צעירים מפרסמים את הנס

פחות משלושה חודשים לאחר שהוחל בשיווק בניין 17 בפרויקט הבניה כרמי הנדיב, התקבל במשרדי החברה היתר הבנייה ובימים אלו מתחילים את עבודות הבניה. למעלה ממחצית הדירות בבניין 17 כבר נמכרו. 222 משפחות ב14 הבניינים הראשונים של שלב א בשלבי סיום של האכלוס וקרוב ל 100 משפחות נוספות עוקבות אחר ההתקדמות המהירה של בניית מגדלים 15-16

כרמי הנדיב: זוגות צעירים מפרסמים את הנס
  הבית על הפארק בניין 18

מיזם כרמי הנדיב הוא פתרון מצוין לזוגות ומשפחות צעירות מהציונות הדתית המבקשים להתגורר בתוך הקהילה וקרוב למרכז הארץ. שיתוף פעולה משמעותי ראשון מסוגו כולל גיבוש, איחוד וחיבור הקהילה הוותיקה של קריית מלאכי עם קהילת התושבים החדשים בפרויקט כרמי הנדיב. הגרעין התורני בקריית מלאכי והיזמים בכרמי הנדיב רואים עין בעין את המטרה החשובה של איחוד הקהילות.

ככלל, רכישת דירה עם הצטרפות לקהילה מגובשת, מהווה יתרון גדול לשכונה חדשה וקצב ההצטרפות לפרויקט כרמי הנדיב, רק מאשש את ההנחה הזאת.

יזמי השכונה שהינם בעלי ניסיון בבניית מגה שכונות, רואים את התמונה הרחבה ואת כלל צרכי הקהילה, ובחנוכה יחנך בעזרת ה' בית המדרש הקהילתי בכרמי הנדיב שיופעל בשיתוף עם מרכז נריה שיהיה אבן שואבת לכל החפץ במקום תורה ותפילה לצד אירועי קהילה ותרבות.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
קריית גת. מדוע מסתירים?
לא ברור | 17-12-2017 19:38
אתם מתביישים בזה שכרמי הנדיב היא שכונה בקריית גת ?
2
תוכלו להתפלל עם משה קצב באותו בית כנסת
בהצלחה | 17-12-2017 19:52
ויפה שעה אחת קודם
סתם לשון הרע. ורוע שלך
מה הקשר הוא בקריית מלאכי.. | 05-04-2018 1:37
מה הרווחת מזה?