לאחר הלינץ': בשומרון לא נכנעים ויוצאים מחר למחאה

שבוע ימים לאחר הלינץ' הנורא שביצעו פלסטינים בנערים, יחזרו מחר תושבי השומרון אל המערה שם התחבאו הילדים במהלך התפרעויות הערבים שזרקו לכיוונם סלעים וצמיגים בוערים ויחגגו יחד עם ילד הבר מצווה וחבריו

לאחר הלינץ': בשומרון לא נכנעים ויוצאים מחר למחאה

שבוע ימים לאחר הלינץ' הנורא שביצעו פלסטינים בנערים ליד הכפר קוצרא במהלך טיול בר מצווה, יחזרו מחר (שישי) תושבי השומרון אל המערה שם התחבאו הילדים במהלך התפרעויות הערבים שזרקו לכיוונם סלעים וצמיגים בוערים ויחגגו יחד עם ילד הבר מצווה וחבריו. בין המשתתפים: שר החקלאות אורי אריאל, סגנית שר החוץ ציפי לבני, הרב אליקים לבנון וראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

"אני רוצה להגיד תודה לעם ישראל שתמך שבא לחזק ששלח פרחים והודעות. אני לא נשברתי אני מקווה שגם אתם. אני אחגוג את בר המצווה שלי שוב ביום שישי הקרוב. אנחנו נלך באותו מסלול בו הלכנו. אני קורא לעם ישראל להצטרף אלי. אני ממשיך לטייל בארץ שאני ככ אוהב" כך בקריאה נרגשת פנה ילד הבר מצווה, אביצור בהודעה שהפכה לוויראלית והופצה ברשת.

את בר המצווה מארגנת מועצה אזורית שומרון יחד עם וועד מתיישבי שומרון המשפחה וחברים. "חשוב לנו שיהיה ברור. אנחנו לא פוחדים לטייל בארצנו" אומר יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון "אנחנו רוצים לתקן את החוויה הקשה שהייתה לילדים האלו. מגיע גם לו לחגוג בר מצווה כמו שצריך ואנחנו מזמינים את הציבור הישראלי להצטרף לבר מצווה הזו שהאמירה שיוצאת ממנה היא: "באנו לחיות כאן בשלום בלי לפחד. אנחנו נטייל בכל מקום ולא נחשוש לילדינו".

ההזמנה לציבור

אריאל קורא לציבור לבוא ולטייל מחר עם הילדים: "נעבור במערה בה הסתתרו הילדים ונאמר פרקי הודיה".

"נטייל עם הילדים הנהדרים שניצלו מהלינץ. אנחנו ממשיכים לטייל בארץ ישראל! הציבור מוזמן להשתתף בטיול בשומרון.
הטיול יצא ממגדלים נעבור במערה בה הסתתרו הילדים ונאמר פרקי הודיה. סיום הטיול ביישוב קידה (הטיול בתיאום מלא עם גורמי הביטחון).
לא נכנע לאויבנו ונמשיך לטייל בכל מקום, ללא פחד כי זו הארץ שלנו! וכולם מוזמנים להשתתף בטיול!

ביום חמישי האחרון יצאה קבוצת ילדים לטיול מתוכנן ומאושר ע"י צה"ל סמוך ליישוב מגדלים. הקבוצה הותקפה ע"י המון ערבי, אשר ניסו לעשות בהם לינץ'.

הפורעים הפלסטינים החלו לתקוף את הטיול ממארב מתוכנן כשהם במשך דקות ארוכות מיידים לעבר הילדים אבנים וסלעים. קבוצת הילדים נאלצה להידחק לתוך מערה חשוכה זאת בשל סכנת חיים של ממש.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
נקווה שיתאמו עם הצבא
חיים | 07-12-2017 21:01
לא לצווח אחר כך למה הצבא לא מגיע מהר. או לשכור חברת אבטחה פרטית ולחסוך כסף למשלמי המיסים.
2
נא תקנו את השגיאה
טובה | 07-12-2017 23:29
כתבתם סגנית שר החוץ ציפי לבני
3
ציפי חוטובלי.
ארי | 08-12-2017 3:16