שידור חי: טראמפ יכיר בירושלים כבירת ישראל?

לאחר עשורים רבים, שינוי דרמטי בעולם: נשיא ארה"ב דונלד טראמפ יודיע הערב (רביעי)  כי הממשל האמריקאי יכיר בירושלים כבירתה של מדינת ישראל. בישראל מברכים על המהלך

שידור חי: טראמפ יכיר בירושלים כבירת ישראל?

לאחר עשורים רבים, שינוי דרמטי בעולם: נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מודיע הערב (רביעי)  כי הממשל האמריקני יכיר בירושלים כבירתה של מדינת ישראל. בישראל מברכים על המהלך

מוקדם יותר, התייחס טראמפ לנושא, ואמר כי "ההכרה בירושלים כבירת ישראל הייתה צריכה להתרחש מזמן". אך צפוי לומר כי במקביל להצהרה זו, הולך  טראמפ לדחות פעם נוספת את העברת שגרירות ארה"ב מתל אביב לירושלים ולחתום על הצו שיעכב את המהלך בעוד שישה חודשים.

במקביל, פרסמו 250 רבנים הודעת ברכה לנשיא האמריקני לרגל ההכרזה על ההכרה בירושלים כבירה. "זכתה ארצות-הברית של אמריקה להיות מהראשונות שתמכו בהקמת מדינת ישראל. זכו נשיאי ארצות-הברית לעמוד לצידה של ישראל. זכות נדירה עומדת לך כעת, להיות הנשיא הראשון שמוביל את ההכרה בירושלים כבירתה הנצחית של מדינת ישראל".

עיריית ירושלים האירה את חומות העיר העתיקה בדגלי ארה"ב וישראל משער יפו לכיוון הר ציון, זאת כאות הערכה לנשיא טראמפ על הכרתו בירושלים. כמו כן, תלתה העירייה דגלי ארה"ב לאורך הרחובות אגרון, שז"ר ורופין וגשר המיתרים מואר גם הוא בצבעי דגל ארה"ב.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הבלים - זה לא יקרה בצורה שחושבים כאן - רק משהו פרווה
מאן דאמר | 06-12-2017 20:15
זה בטח יהיה מן בליל של הכרה נניח במערב ירושלים והשארת ירושלים האמיתית למומ - באמת נראה לכם שהוא יסתבך עם העולם המוסלמי ויאמר משהו שמשמעותו שהר הבית שייך ליהודים? יאללה אולי נפסיק לחלום?
2
הוא יכיר בירושלים כמו בבנייה ביו"ש והעברת השגרירות
מאן דאמר | 06-12-2017 20:16
נו באמת....