נסגר תיק ההטרדה המינית נגד מני נפתלי

תיק החקירה נגד מני נפתלי, שהיה אב הבית במעון רה"מ ונחשד בהטרדה מינית, נסגר מחוסר ראיות. בנוסף, התיק נגד אשתו של נפתלי- ייגנז. נפתלי: "אפנה לבית המשפט כדי שהתיק השקרי ייסגר מחוסר אשמה"

נסגר תיק ההטרדה המינית נגד מני נפתלי
  נפתלי בבית המשפט (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

פרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן, הודיע הערב (רביעי) כי התיק נגד מני נפתלי, מי שהיה אב הבית בבית ראש הממשלה ברחוב בלפור ונחשד להטרדה מינית, נסגר מחוסר ראיות. בנוסף, הודיע ניצן כי התיק נגד אשתו של נפתלי בחשד לשיבוש מהלכי חקירה, ייגנז.

תחילת הפרשה לפני כשנתיים, אז הוגשה תלונה נגד נפתלי, לאחר שעובדת במעון ראש הממשלה,טענה כי נפתלי הטריד אותה מינית באירועים שונים במהלך 2011-2012, בעת שהועסקה במעון שם שימש נפתלי כאב הבית. נפתלי מצדו הכחיש את הדברים.

לאחר פרסום החלטת פרקליט המדינה, פרסם נפתלי בחשבון הטוויטר שלו כי הוא עתיד לפנות לבית המשפט בכוונה להגיש עירעור כדי "שהתיק השקרי ייסגר מחוסר אשמה".  נפתלי כתב: "הרגע התקשרו מפרקליטות ירושלים והודיעו לי שתיק ההטרדה המינית (השקרי) נסגר מתוך חוסר ראיות- כמובן שאני אערער כדי שייסגר מתוך חוסר אשמה".

בסופו של דבר קבע פרקליט המדינה בהחלטתו, בהתאם להמלצת פרקליטות המחוז, כי בהעדר תימוכין בראיות חיצוניות לתלונה של המתלוננת, לצד קשיים נוספים שעלו בחומרי הראיות – לא ניתן להוכיח את הדברים ולבסס סיכוי סביר להרשעה בתיק, בעבירת הטרדה מינית, ברמה הנדרשת במשפט פלילי.  על כן, "ייגנז החשד להטרדה מינית בעילה של חוסר ראיות מספיקות להוכחת האשמה", נכתב בהודעת ניצן.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
לצערי
א | 06-12-2017 22:42
חמודים כאלה מצויים גם בימין. לצערי.
2
ביבי שולח את הכלבים אבל הם חוזרים ללא צייד, ניצול בזוי של ביבי ושרה את החוק ומעמדם כנד אזרח קטן אחד
ביבי מפיונר | 07-12-2017 5:57
בושה לעם ישראל
3
גם אם היה נפתלי חשוד ברצח היו סוגרים לו את התיק.
עידן | 07-12-2017 8:06
''והיו שופטייך מהרסייך ויחונו רוצחים ושופכי דמים''
4
ברוררר ל0מולנים סוגרים תיקים-לפרקליטה דוד למני נפתלי
נירה | 07-12-2017 22:40
לברק ,ככה זה כשיש חברים ב0מול הכל מסתדר...