קריאה בכף היד: סמסונג עובדת על פטנט חדש

הפטנט החדש של סמסונג אומנם לא יקרא את העתיד שלכם, אבל הוא לגמרי יעזור לכם לשמור על אבטחת הסמארטפון שלכם בקלות וחדשנות

בקרוב? סמסונג תציע קריאה בכף יד
  בקרוב גם קריאת כף יד? (צילום: שטארסטוק)

ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית הגישה בקשה לפטנט חדש על שמה. על פי הדיווחים שפורסמו לאחרונה בבקשה לרישום פטנט, מתארת סמסונג טכנולוגיה חדשה לקריאה בכף יד- שתופעל על ידי המצלמה המובנת בסמארטפון. הפטנט החדש אומנם לא מתכוון לקרוא על ידי הכף יד את העתיד שלכם, אבל הוא לגמרי יעזור לכם לשמור על אבטחת הסמארטפון שלכם.

בנוסף לאמצעי הזיהוי המוכרים כיום, בהם: טביעת האצבע וזיהוי הפנים. סמסונג מתכוונת להוסיף טכנולוגיית קריאת כף היד של המשתמש, שתעניק אופציה נוספת למשתמשים להיכנס למכשיר שלהם, במידה ושכחו את הסיסמה. כך עולה מדווח בבלוג ההולנדי Galaxy Club.

לא יחליף את אמצעי האבטחה המוכרים

לפי הדיווחים צילום כף היד לא נועד כאמצעי לפתיחת הנעילה של הסמארטפון, אלא יעניק אופציה בטוחה יותר לכניסה במידה והמשתמש שכח סיסמה. הפטנט יעבוד על ידי צילום מיוחד של כף היד של המשתמש, שתוטמן בתוך הסיסמה שלכם וכך תאפשר שרק אתם תוכלו לגלות את הסיסמה ולפתוח את המכשיר. כמו כן אופציית זיהוי כף היד עליה עובדת סמסונג, לא צפויה בעתיד להחליף את אמצעי האבטחה הביומטריים האחרים שקיימים כיום אלא רק לשמש כתוספת לאופציות.

כרגע הפטנט נמצא בשלבי פיתוח ולא ברור מתי ובאיזה מכשירים נזכה לקריאת כף יד, עד אז נשתדל לא לשמור על הסמארטפון שלנו ולא לשכוח את הסיסמה כמובן.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע