הותר לפרסום: אשת הח"כ הבכיר שנחקרה: חגית ביטן

חגית ביטן, אשתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן, היא אשת הח"כ הבכיר שנחקרה ביומיים האחרונים במסגרת פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון. ביטן נחקרה בחשד שידעה על הכספים שהועברו לחשבון המשותף שלה ושל ח"כ ביטן

הותר לפרסום: אשת הח"כ הבכיר שנחקרה: חגית ביטן
  דוד וחגית ביטן (צילום: מתוך ynet)

חגית ביטן, אשתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן, היא אשת הח"כ הבכיר שנחקרה ביומיים האחרונים במסגרת פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון, כך הותר לפרסם הבוקר (שלישי). ביטן נחקרה בחשד שידעה על הכספים שהועברו לחשבון המשותף שלה ושל ח"כ ביטן.

ביטן נשלחה למעצר בית בבית אחותה עד ליום חמישי, ונאסר עליה לשוחח עם בעלה מחשש לתיאום גרסאות. במקביל, הלילה והבוקר עוכבו לחקירה חמישה חשודים נוספים בפרשה.

ממשטרת ישראל נמסר: "בשעות הלילה עוכב לחקירה באזהרה מעורב נוסף שבסיום חקירתו נעצר. היום בשעות הבוקר המוקדמות עוכבו לחקירה באזהרה ארבעה מעורבים נוספים". שניים מהם קשורים לארגון פשיעה ואחד מהם הוא מקורב לביטן. מלבד אשתו, נחקרה בימים האחרונים גם מקורבת אחרת שלו.

במהלך חקירתה הוצגו לביטן תדפיסי חשבון מהתקופה שבה על פי החשד פעל בעלה לכיסוי חובותיו, שמוערכים במיליונים, לשוק האפור. בתדפיסים הופיעו הפקדות של כ-2 מיליון שקלים שהופיעו בתאריכים שונים לפני כ-8-7 שנים.

ביטן דחתה את גרסאות השוטרים ואמרה כי "מי שניהל את החשבון זה בעלי והוא העביר את הכספים. לי אין מושג מה קרה בחשבון". עוד הוסיפה ביטן לשוטרים: "אתם סתם מכפישים את בעלי. כבר נחקרנו בעבר והתיק נסגר".

פרקליטה של ביטן, עו"ד צדוק חוגי, אמר כי "אין לה יד ורגל בחשדות. המשטרה החליטה לנקום בח"כ ביטן רגע לפני שיעביר את חוק ההמלצות. מדוע התעוררו לחקור פרשיות משנת 2010 שנסגרו?". גורם בכיר במשטרה אמר כי "יו"ר הקואליציה הוא ציר מרכזי בפרשה. אנחנו מגובים בראיות טובות שמתבססות על טכנולוגיה מתקדמת".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע