מנהלי קבוצות? לווטסאפ יש חדשות טובות בשבילכם

על פי הדיווחים ווטסאפ מתכננת להשיק פתרון לבעיה המרכזית, שמטרידה כל מנהל קבוצה. החדשות הפחות טובות: הפתרון לא יהיה זמין עדין לשימוש בחודשים הקרובים

מנהלי קבוצות? לווטסאפ יש חדשות טובות בשבילכם
  (צילום: שטארסטוק)

כל מנהל קבוצה רבת משתמשים בווטסאפ, נתקל לעיתים קרובות מידי עם בעיית עומס התוכן של חברי הקבוצה- הגורמת לא פעם לחפירה במקרה הטוב ולהעלמת תוכן חשוב ליתר חברי הקבוצה במקרה הרע. לשמחתם של כל מנהלי הקבוצות בעולם, ווטסאפ מתכננת לעשות סוף לבעיה הזו, על ידי פתרון יעיל במיוחד.

על פי הדיווחים באתר WABetaInfo: וואטסאפ צפויה לאפשר למנהלים למנוע מהחברים האחרים בקבוצה להעלות אליה תכנים, זאת באמצעות אפשרות שתוכל להפוך מעת לעת את הקבוצה ל"מוגבלת". במצב החדש שזמין כבר בגרסת הבטא האחרונה של וואטסאפ לאנדרואיד ולאייפון, רק מנהלי הקבוצות יכולים להעלות הודעות, בעוד ששאר החברים בקבוצה יוכלו רק לצפות בהודעות ובתכנים ללא אפשרות להגיב או לשלוח הודעות בתוך הקבוצה.

את המצב 'המוגבל' לרגיל (או להיפך) מנהל הקבוצה יוכל לשנות פעם ב-72 שעות. בנוסף לכל זה הוסיפה ווטסאפ אמצעי שליטה נוספים למנהלים, כמו אפשרות למצוא חברים בתוך הקבוצה בצורת חיפוש מהירה יותר, מניעת מנהלים שנכנסו לאחר מכן למחוק את מנהל הקבוצה הראשי ועוד.

החדשות הפחות טובות הן שעל פי הערכות האתר, האפשרויות החדשות יהיו זמינות לכל משתמשי ווטסאפ רק בעוד כחצי שנה. עד אז תצטרכו להמשיך במתכונת הרגילה ולהיות מעת לעת המנהל שדואג לשקט.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע