עדות מהלינץ': דפקו למדריך מכות, בלוקים לראש

"רצנו, נכנסנו לתוך המערה, שמענו קולות של אבנים, ירי, לאט לאט הערבים לא נתנו לנו לצאת, לקחו למדריך את הנשק, איימו עם האקדח שניתן להם את הטלפונים וכל הדברים שהיה לנו, דפקו למדריך מכות, בלוקים לראש, ריססו גז פלפל." כך מתאר יצהר פרלמן את רגעי האימה

עדות מהלינץ': דפקו למדריך מכות, בלוקים לראש
  צילום: באדיבות איתמר בן גביר

הלינץ' במגדלים. יצהר פרלמן בן ה-13 אחד הילדים שהשתתף היום בטיול בר המצווה שהותקף מספר על החוויה המאיימת.

"הלכנו לטיול בר מצווה של אחד הילדים בכיתה. ירדו עלינו הרבה ערבים מקוצרא וזרקו אבנים. המדריך שלנו אמר לנו לרוץ מהר לתוך המערה שהייתה שם. רצנו, נכנסנו לתוך המערה, שמענו קולות של אבנים, ירי, לאט לאט הערבים לא נתנו לנו לצאת, לקחו למדריך את הנשק, איימו עם האקדח שניתן להם את הטלפונים וכל הדברים שהיה לנו, דפקו למדריך מכות, בלוקים לראש, ריססו גז פלפל.

שעה וחצי לקח לצבא להגיע וגם כשהגיעו לא תפסו את מי שלקח את הנשק, את מי שלקח את התיקים ונתנו להם לברוח".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
יעקוב
בושה וחרפה! | 30-11-2017 19:06
במקום שהמתנחלים יתרמו לבטחון המדינה הם מתנהגים כמו בגלות ומחכים שהצבא יציל אותם. אם צדיך צבא בשביל להגן עליהם אז איך בדיוק הם תורמים לבטחון?
2
העיקר בתקשורת זה מתנחל שהרג ערבים
| 30-11-2017 19:06
חולי נפש פסיכופטים ה' ייפרע מהם אמן
3
זו מדיניות של הליכוד ונתניהו !
גבריאל | 30-11-2017 21:14
הצבא והמשטרה לא יבואו לעזור ליהודים ?! יתכן מאוד ! כי נתניהו רוצה לחנוק את היהודים ביהודה ושומרון , כדי לממש את חזונו , קרי , שתי מדינות לשני עמים !!! הבית היהודי יושב בממשלה וממלא את פיו מים !!! שלא נזכיר את שתי המפלגות הדתיות שמתעלמות במתכוון מהנעשה ביהודה ושומרון ! ויתרו על קדושת הארץ ועכשיו הם מכרו גם את קדושת השבת !!!