''עשיתי טעות'': העובד שמחק את הטוויטר של טראמפ מסביר לראשונה

לאחר שבתחילת החודש מחק את חשבון הטוויטר האישי של טראמפ, בהטיאר דויסק נחשף לראשונה ומסביר את הטעות שגרמה לו לעשות את המעשה שהסעיר את העולם 

העובד שמחק את חשבונו של טראמפ נחשף לראשונה
  (צילום מסך)

את המשמרת האחרונה של בהטיאר דויסק במחלקת "אמון ובטיחות" בחברת טוויטר בארה"ב, העולם עדין לא שכח ובמיוחד לא טראמפ. בתחילת החודש הנוכחי, רגע לפני שעזב את חברת טוויטר בהטיאר, אזרח גרמני, שעבד במחלקה הבודקת התראות על התנהגות לא נאותה של משתמשים בטוויטר. קיבל דיווח על חשבונו של טראמפ והחליט להשבית אותו. הוא הבין את גודל הטעות שעשה, רק לאחר שראה את הדיווחים הסוערים בתקשורת על כך ומיד מיהר להחזיר את חשבונו של הנשיא.

כך למשך 11 דקות, החשבון הנשיאותי בעל מיליוני העוקבים הוסר מהטוויטר וגרם לסערה מאחוריה נותרו המון שאלות באוויר ותגובה אחת קצרה ובהולה מטוויטר שהחליטה לא לחשוף את זהותו של העובד עד כה. לאחר שהסערה נרגעה, החליט בהטיאר בעצמו להיחשף לראשונה ולהסביר היום לעיניי המצלמות את הצד שלו בעניין.

העובד שמחק את חשבונו של טראמפ בראיון לאתר "TechCrunch":

 

"עשיתי טעות ואני באמת מתנצל מכל מי שנפגע" אמר בהטיאר בראיון שפורסם היום וסיפר כי הטעות נעשתה בתמימות, מתוך עייפות ושיקול דעת מוטעה "בתקופה ששהיתי באמריקה הייתי עייף מאוד ועשיתי טעות" והוסיף "כולם יכולים לעשות טעויות" זאת על אף שהדגיש כי לא עשה שום דבר שלא היה מורשה לעשות במסגרת תפקידו בחברת טוויטר. "לא הפרתי שום כללים" ציין.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
הזוי
| 04-12-2017 18:05
הזוי