בנט מבטיח: נמשיך להוביל לפיתרון בעניין נתיב האבות

שעתיים לאחר פינוי והריסת מבנה הנגרייה בשכונת נתיב האבות,  מגיב שר החינוך ויושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט ומבטיח:  "עובדים על פתרון לשאר הבתים בנתיב האבות"

בנט מבטיח: נמשיך להוביל לפיתרון בעניין נתיב האבות
  .0צילום: Yonatan Sindel/Flash90 )

שעתיים לאחר פינוי והריסת מבנה הנגרייה בשכונת נתיב האבות,  מגיב שר החינוך ויושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט ומבטיח: "עובדים על פתרון לשאר הבתים בנתיב האבות".

השר אמר על הפינוי היום כי הוא "מקומם ומיותר ונובע מאטימות של בית משפט אך גם ממדיניות שגויה של ממשלות קודמות שלאורך שנים תמכו בפינוי".

עוד אמר: "אנחנו כבר שינינו מדיניות זו והיום בכל העתירות המדינה כבר מביעה התנגדות לפינויים על מנת למנוע הישנות של מקרים כאלה".

לבסוף הצהיר כי "אנחנו נמשיך להוביל לפיתרון בעניין נתיב האבות" וציןן כי על המהלך "עובדים באופן הדוק עם התושבים".

מוקדם יותר היום, פינו מאות שוטרים של משמר הגבול את הצעירים שמחו על פינוי מבנה הנגרייה. לאחר ששהו הלילה ביישוב, התיישבו הנערים על הרצפה וסרבו להתפנות, כאשר קודם לכן הובערו במספר מוקדים צמיגים.

כאמור, בחודש מרץ הקרוב אמורים להיהרס 15 בתים נוספים ביישוב, לאחר שבג"ץ קבע כי הוקמו על קרקע פרטית של פלסטינים ולא על אדמות מדינה. בשלב ראשון נקבע כי מבנה הנגריה ייהרס, כיוון שאינו משמש למגורים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
זה לא אטימות של בית המשפט אלא של ביבי שנתן
לאנשי השומרון | 29-11-2017 17:54
וגיבה את הריסת הבתים. בית המשפט לא החליט על דעת עצמו, מישהו הדריך אותו או אמר לביהמש . עכשיו נראה אתכם אנשי השומרון עם יוסי דגן ממשיכים להצביע ליכוד עם מתחפשי הימין .
2
פעם שלישית...
שמעון | 29-11-2017 18:51
בדיוק כמו שהציל את עמונה ו9 הבתים בעופרה כך יציל את בתי נתיב האבות. אפילו חוק ההסדרה שבא לכפר, כביכול, על פינוי עמונה, מוקפא בצו בגצ. לא מאמינים כבר. תזכרו בבחירות הבאות...