הנעדרת מהשומרון שנמצאה בבור מדברת: "ניסיתי לישון"

הנערה בת ה 14 מהיישוב יצהר שבשומרון שהוכרזה כנעדרת והבוקר אותרה בבור עמוק אליו נפלה במהלך טיול, מתייחסת לראשונה לרגעי האימה שלאחר הנפילה ועל האמונה שמישהו יבוא להוציא אותה משם

(צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)

הנערה בת ה 14 מהיישוב יצהר שבשומרון שהוכרזה כנעדרת והבוקר (שני) אותרה בבור עמוק אליו נפלה במהלך טיול, מתייחסת לראשונה לרגעי האימה שלאחר הנפילה ועל האמונה שמישהו יבוא להוציא אותה משם.

"טיילתי עם הכלבה שלי ותוך כדי טיול נפלתי לבור ליד היישוב", סיפרה הנערה. "צעקתי המון זמן כדי שישמעו אותי, והיה שם גם חבל וכל הזמן נידנדתי אותו כי חשבתי שאולי מישהו יראה. הייתי שם המון זמן וחשבתי לעצמי: וואו אני בתוך בור! איזה פחד. אבל חשבתי שהקב"ה שומר עליי".

(צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)

"כשירד החושך הבנתי שאין טעם שאני אצעק כי אף אחד לא ישמע אותי", סיפרה הנערה על הלילה שהעבירה בבור. "האמנתי שעד הבוקר ימצאו אותי וניסיתי אפילו לישון. פתאום שמעתי צעדים וקולות של אנשים והתחלתי לצעוק כדי שישמעו אותי".

הנערה הוסיפה וסיפרה כי "מה שמדהים זה שהיה לי ממש נס לא קרה לי כמעט כלום. המחלצים היו בטוחים שהמצב שלי ממש קשה אבל בפועל נפצעתי בצורה יחסית קלה, כשיצאתי הרגשתי פתאום שיש לי אוויר לנשום".

(צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)

אמה של הנערה ביקשה להודות להודות לתושבי יצהר שנרתמו מיד לעזור ליחידת חילוץ שומרון לאגף הבטחון של המועצה האזורית שומרון, ובעיקר, לדבריה, "לחנוך אלברט שבמסירות נפש ירד למטה ודאג שיהיה לילדה שלי ביגוד חם ודאג להיות איתה עד שחילצו אותה משם. אין לי מילים להודות לכולם על הדבר הזה".

(צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון)

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע