מתקפה חריפה על בנט: ליצן; קצין זוטר

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תקף הערב את השר נפתלי בנט בגלי צה"ל, ואמר: "בנט - קצין זוטר, חסר ניסיון, לא ניהל דבר". בהמשך סירב להתראיין מולו וכינה אותו "ליצן"

בעקבות האירוע בו קרא השר בנט  לאהוד ברק "הצייצן הלאומי", ראש הממשלה לשעבר תקף אותו הערב (רביעי) בגלי צה"ל, ואמר: "בנט – קצין זוטר, חסר ניסיון, לא ניהל דבר". עוד הוא הוסיף כי "לא רואים אותו מסתדר עם השביתות בחינוך, הוא מתחזה למומחה ביטחוני. כל מה שאמר לגביי – פייק ניוז".

ביום שלישי האחרון, התייצב יו"ר הבית היהודי ושר החינוך, נפתלי בנט,  לצידו של רה"מ בנימין נתניהו והגיב לקריאות ההתפטרות שמטיח בו רה"מ לשעבר אהוד ברק בעקבות פגישת פוטין ואסד. "שלום לצייצן הלאומי", כתב בנט בטוויטר, "ממתי מפגש של ראש ממשלה ישראלי עם מנהיג רוסיה אמור איכשהו למנוע פגישה דומה עם נשיא סוריה? האינטרסים שלנו אינם זהים".

"רצית למסור לאסד את הגולן כולו. טוב שנכשלת", הזכיר בנט, "קבעת שאסד ייפול תוך 3 שבועות". עוד ציין שר החינוך את האינתיפאדה שפרצה בימי כהונת ברק כראש הממשלה: "הותרת מדינה בלהבות. תמשיך לצייץ, נמשיך לנהל", סיכם.

תגובתו של בנט הגיע מכיוון שקודם לכן דרש ברק להעביר את נתניהו מכהונתו כראש ממשלה וכשר חוץ. "לפני 3 חודשים: פוטין ונתניהו על שפת הים השחור. אתמול: פוטין ואסד על שפת הים השחור. הים אותו הים ופוטין אותו הפוטין, אלה יחסי החוץ שלנו שנחלו כישלון חרוץ. להחליף את שר החוץ, ואת מי שמינה אותו, תקף ברק. אחד המגיבים הזכיר לברק את פגישתו כשר ביטחון עם פוטין באותו המקום ממש ורמז כי גם זו לא הניבה תוצאות.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
ראש אמן שכמעט מסר את הגולן לדעאש צריך לשתוק ולסתום הפה
אורי | 22-11-2017 20:50
ולא לחלק ציונים למישהו שגרם למהפכה אמיתית בחשיבה על ארץ ישראל,מדינת ישראל,החינוך בישראל,אהבת ישראל.מי שאמר לשמאל לחשב מסלול מחדש.שר הבטחון ולראש השחר של יום חדש וכמובן 100000 דולר,או שח להרצאה צריך לעמוד בפינה ולשתוק.למי שכמעט סיכן את האגף הצפוני של ישראל מוצע לחזור הביתה ולהתכברבל בשמיכה ולהמשיך לצייץ ולתת לרציניים לעשות את העבודה ולהוביל.
2
גם שהרכבת עובדת בשבת לא מעניינת אותו. המפדל הפילה ממשלה
בעל שם | 22-11-2017 22:12
זה שצביון המדינה יהיה יהודי אמור להיות חשוב יותר למפדל. זו מפלגה שלא דואגת לגטו כמו החרדים. אבל בסוף החרדים דואגים יותר מבנט
3
בנט בושה למגזר הסרוג
חיים | 23-11-2017 8:15
איך לא הבנתם? בנט כשלון מולד, לא אחד משלנו. פזיז, חסר שיקול דעת נבון, מקשקש כל היום . איש לא רציני, לא מלומד, לא יודע ספר. סתם חפיפניק מצוי.
4
זה נראה כתחילת דמנסיה אצל ברק תשאלו
דינה פוריטוביץ | 23-11-2017 10:05
מומחים הם יאשרו את זה. רחמנות על ברק.
5
תגובה
סיטון | 24-11-2017 5:44
אהוד ברק. הוא כבר מזמן גוויה פוליטית ולכן לא צריך להתרגש ממה שהוא מפליץ מהפה.הכל שטויות. סיטון
6
ברק כבר התפנה מעסקיו ?
נ.ו | 18-02-2018 13:02
כניראה שבא לו לחזור עוד פעם לפוליטיקה אז לא עוצר באדום. מי אמר בזמנו שאם הוא היה פלשתינאי היה הופך לשהיד? זוכרים אם לא רמז עבה מיסטר ברק . מי ברח מצאלים והשאיר אחריו פצועים והרוגים זוכרים?מי ברח מלבנון ללא הסכם כגנב באישון לילה.עדיף שיתעסק עם עסקיו וימלא פיו מים. אנטיפת שחצן אדם דוחה.