צולם לפני 7 שנים: הסיפור המפתיע שעומד מאחורי הסרטון שהציף את הרשת

לאחר שהציף במתיקות את הרשת, מתברר כי הסרטון בו נראים שני פעוטות מקריאים את סיפור הילדים "פילים בכל הצבעים" בכלל צולם לפני שבע שנים ועלה לתודעה שוב רק בזכות "הזיכרונות" של פייסבוק

מי עומד מאחורי הסרטון שהציף את הרשת?
  (צילום מסך)

אם הייתם בשבועות האחרונים בפייסבוק, ודאי נתקלתם בשעת הסיפור שהציפה במתיקות את הרשת. לא מעט אתרים ותכניות ניסו לאתר את הילדים המתוקים המככבים בסרטון, אך למרבה הפתעתם כבר לא ממש מדובר בילדים כל כך קטנים. אתר 'מאקו' שאיתר את האחראי לסרטון גילה כי הסרטון צולם בכלל לפני כ7 שנים.

הכול התחיל כשאמם של ליאור וגלעד(הילדים המככבים בסרטון), החליטה לצלם אותם ברגע של נחת ושלחה לאחיה עפר גדנקן, שהוסיף כתוביות לסרטון והעלה אותו לרשת "הסרטון תפס מיד והתחיל לצבור צפיות, כשפנו אלי מתוכנית טלוויזיה בבקשה לשדר אותו, אחותי קצת נבהלה וביקשה שנהפוך את הסרטון מציבורי לפרטי" סיפר עפר בראיון למאקו. הסרטון שירד למחתרת זכה שוב לפרסום והצלחה גדולה יותר בזכות ה'ממוריז'(זיכרונות) של פייסבוק.

עפר שנזכר בסרטון, לא יכל להתאפק ובאישורה של אחותו שיתף אותו שוב. בעוד שגלעד, כוכב הסרטון כשהיה אז בן 3 כשסיפר לאחותו את הסיפור, היום כבר בן 10 וליאור שהיתה אז רק בת שנה וחצי ובקושי הצליחה לחזור על הצבעים במלואם כיום כבר בת 8.

״גם אחרי 7 שנים, גלעד וליאור הם עדיין חכמים, מצחיקים, ויחד עם האח שנולד להם בינתיים, הם החברים הכי טובים של שלושת הילדים שלי״, סיפר עפר שהופתע מההצלחה הרבה לה זכה הסרטון וכיום כבר הפך לאב ל3 ילדים ״אנחנו גרים קרוב וספריית הווידאו שלי לא מפסיקה להתמלא ברגעים קורעים שלהם, אבל, במענה לאלפי הפניות שקיבלתי בציפיה לעוד סרטונים, אני מודה שאני לא איש ווידאו מוכשר במיוחד. אני מתמקד היום בעיקר בצילום". אך הבטיח כי לאור הביקוש אחותו כבר מתכננת לעשות שחזור פרודי של הסרטון עם גלעד וליאור.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע