בעלי אנדרואיד? יש דרך לקרוא את ההודעות שמחקתם בווטסאפ

יחד עם כל השמחה שמלווה את השקת הפיצ'ר החדש למחיקת הודעות ווטסאפ, צר לנו לאכזב את משתמשי האנדרואיד שלא ממש יכולו לסמוך על האופציה החדשה

בעלי אנדרואיד? לווטסאפ יש חדשות רעות בשבילכם
  (צילום: שטארסטוק)

רק לאחרונה השיקה ווטסאפ באופן רשמי את העדכון החדש שלה, שכלל בתוכו את הפיצ'ר למחיקת הודעות. בין אם הם הגיעו לקבוצה או לאיש קשר ואפילו אם כבר נקראו, כל עוד לא עברו 7 דקות מזמן שליחתן- ניתן למחוק אותן מכל איש קשר אליו ההודעות נשלחו. אך יחד עם כל השמחה שמלווה את השקת האופציה החדשה שכולם חיכו לה, צר לנו לאכזב את משתמשי האנדרואיד שלא ממש יכולו לסמוך על כך שההודעה נמחקה.

כעת על פי דיווח של בלוג ספרדי בשם androidjefe, מתברר כי באמצעות אפליקציה בשם Notification History, אשר זמינה להורדה בחינם מחנות Google Play ניתן לקרוא את כל ההודעות שנמחקו. מאחר וההודעות שנמחקות עדיין שמורות בכל מכשיר אנדרואיד ביומן הפעילות.

האפליקציה אומנם לא מיועדת ספציפית לקריאת הודעות שנמחקו, אך בין היתר מאפשרת זאת- באמצעות צפייה בהתראות מרוכזות שהיא שומרת, ביניהן נמצא גם תיעוד של כל הודעות הווטסאפ.

לא תאפשר צפייה בסרטונים ותמונות שנמחקו

אולם יש לקחת בחשבון שהאפליקציה תשחזר רק הודעות שנמחקו לאחר התקנתה ולא תאפשר צפייה בסרטוני וידיאו או תמונות שנמחקו. כמו היא תאפשר קריאה של רק 100 התווים הראשונים בהודעה שנמחקה, כך שאם ההודעה ארוכה הקוראים לא יכולו לקרוא אותה עד סופה.

בנוסף לכל יש לקחת בחשבון שהאפליקציה מאפסת את עצמה בכל אתחול של המכשיר, כך שאם במקרה הפעלתם מחדש את הסמארטפון, לא תוכלו לקרוא את ההודעות שנמחקו לפני.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
חחחח..
דוד | 20-11-2017 12:58
סרוגים, מה יהיה איתכם? אין לכם על מה להוציא כתבות?