קניתם בForever 21? כדאי לכם לבדוק מיד את האשראי

ענקית האופנה הודיע כי האקרים לא מזוהים הצליחו לפרוץ למחשבי החברה וגנבו פרטי אשראי של אלפי לקוחותיהם שביצעו רכישות בכרטיס האשראי במהלך השנה האחרונה

קניתם בForever 21? כדאי לכם לבדוק מיד את האשראי
  (צילום: שטארסטוק)

על אף מערכות ההצפנה ומערכות האימות המתקדמות-.ענקית האופנה Forever 21 שבבעלותה כיום למעלה מ815 חנויות ב-57 מדינות שונות- הוציאה הודעת אזהרה ללקוחותיה הרבים, בעקבות פריצת אבטחה חמורה שהתגלתה במערכותיה. הפרצה אפשרה להאקרים לא מזוהים, להגיע לנתוני כרטיסי התשלום שהובילה לדליפת נתונים של לקוחות ששילמו בכרטיס אשראי לאחרונה.

לפי ההודעה: לקוחות שביצעו רכישה באשראי בין החודשים מרס ואוקטובר מתבקשים לעקוב אחר פעולות כרטיס האשראי שלהם, ולבדוק אם אין עסקאות חריגות. "21 FOREVER החלה מיד בחקירה של מערכות התשלום שלה ונעזרת בחברת אבטחה וזיהוי פלילי מובילה כדי לסייע", נמסר בהודעת החברה. "אנו מצטערים על כך שהתקרית התרחשה ומתנצלים על אי הנוחות, נמשיך לפעול כדי לטפל בנושא".

על אף מערכות ההצפנה המתקדמות

ענקית האופנה, הודתה כי הפריצה קרתה בעקבות חוסר תפקוד של שכבות אבטחה בנקודות מכירה מסוימות. זאת על אף שמ-2015 היא משתמשת במערכות הצפנה ומערכות אימות מתקדמות, המיועדות להגן על נתוני העסקאות בנקודות המכירה שלה בחנויות.

חקירת דליפת נתוני כרטיסי האשראי נמשכת גם בימים אלו, והחברה טרם חשפה את הממצאים המלאים של האירוע, כולל מספר הלקוחות הפוטנציאליים שנפגעו. זאת לאחר שפתחה בחקירה לאחר שהגיע אליהם דיווח של צד שלישי כי "ייתכן שנכנסו למאגרים גורמים לא מורשים".

 

 

 

 

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע