זאב בילסקי הודיע: לא אתמודד לקדנציה נוספת

חבר הכנסת לשעבר מטעם מפלגת 'קדימה' וראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, הודיע לפני שעה קלה כי החליט שלא להתמודד בבחירות הבאות על ראשות העיר

זאב בילסקי הודיע: לא אתמודד לקדנציה נוספת
  (צילום: מרים אלסטר/פלאש90)

חבר הכנסת לשעבר מטעם מפלגת 'קדימה' וראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, הודיע לפני שעה קלה (שלישי) כי החליט שלא להתמודד בבחירות הבאות על ראשות העיר.

"בימים אלה אני משלים כעשרים שנה בראשות עיריית רעננה", מסר בילסקי. "היו אלה שנים נפלאות של יצירה והגשמת חלומות בהן זכיתי להוביל את רעננה להיות עיר מצטיינת בישראל כמעט בכל התחומים".

"בעוד כשנה תתקיימנה הבחירות המקומיות, ולאחר התלבטויות קשות גמלה בלבי ההחלטה שלא להתמודד פעם נוספת לראשות העירייה. אני סבור כי הגיעה העת לפנות את הדרך לדור הבא אשר ישכיל לשמור על רעננה כעיר המובילה בארץ ולהצעידה להישגים חדשים אל מול האתגרים שבפתח".

"אני מודה לכם על על האמון ועל הזכות שניתנה לי לעמוד בראשות העירייה במשך השנים בהן נבחרתי על ידכם פעם אחר פעם ועל שאפשרתם לי, יחד עם חבריי להנהלת העירייה וצוות העובדים המסור, להעניק לכם שירות מיטבי ואיכות חיים גבוהה. היה זה תפקיד חיי".

"תודה לכל התושבים על הקשר המיוחד שנוצר בינינו ובמיוחד לילדים ולבני הנוער המקסימים שלנו. אני מבקש להודות למשפחתי היקרה על העמידה לצידי והתמיכה לאורך כל הדרך".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע